Naczelny Rock Radia odpiera zarzuty Jerzego Zelnika: Kłamie. Nic nie było dogrywane. I publikuje WSZYSTKIE NAGRANIA

Jerzy Zelnik zaprzeczył, że donosił na kolegów, a całą akcję nazwał "ubecką prowokacją". Mikołaj Lizut, naczelny Rock Radia w odpowiedzi opublikował pełną treść wszystkich rozmów z aktorem.

Afera wybuchła 3 dni temu. Dziennikarze Rock Radia podszyli się pod pracownika Kancelarii Prezydenta i zadzwonili do aktora Jerzego Zelnika z prośbą o wytypowanie kolegów, których należy wysłać na wcześniejszą emeryturę ze względu na krytyczny stosunek do prezydenta Andrzeja Dudy. Zelnik podał nazwiska Olgierda Łukaszewicza i Artura Barcisia.

W przekonaniu, że rozmawiam z kancelaria Prezydenta, zgodziłem się zebrać opinie artystów na temat wieku emerytalnego. Reszta to prowokacja! - Zelnik na Twitterze zaprzeczył potem, że doniósł na kolegów z branży. - Pytania, które słychać na nagraniu, powstały już po rozmowie ze mną. Ubecka prowokacja!!!

Do zarzutu o prowokację odniósł się redaktor naczelny Rock Radia, Mikołaj Lizut.

Zelnik kłamie. Nic nie było dogrywane - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

Stacja na swojej stronie opublikowała całe nagranie rozmowy z Jerzym Zelnikiem.

<< CAŁE NAGRANIE ROZMOWY Z JERZYM ZELNIKIEM >>

Całość trwa niemal 10 minut, jednak na potrzeby audycji zostało skrócone do 1:40. Oto, w jakiej postaci nagranie zostało wyemitowane na antenie:

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Naczelny Rock Radia odpiera zarzuty Jerzego Zelnika: Kłamie. Nic nie było dogrywane. I publikuje WSZYSTKIE NAGRANIA
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy 3

  Jeżeli to "ubecka prowokacja" to rozumiem, że pełnomocnik prawny pana Zelnika już przygotował pozew.

  Chociaż przy PiSożytach to różnie może być. Klęcznik de domo Pacynka vel 11 tysi nie pozwał redaktora Lisa i Newsweeka za materiał sugerujący jego nieetyczne zachowanie i kantowanie na publicznej kasie. Widać obawiał się, że Lis będzie w stanie udowodnić, że prezydent dumnego 38 milionowego kraju to mały geszefciarz. Z Zelnikiem i jego "ubecką prowokacją" może być podobnie. Wyrazi oburzenie w mediach i .... tyle. W końcu wie co i na kogo donosił:)

  Zelnik jest świetnym aktorem ale wujowym człowiekiem. Jak mówi swoim a nie napisanym tekstem wychodzi marność.

 • Gość: goość

  Oceniono 7 razy -1

  Kuba osiągnął dna, chciał zniszczyć człowieka i jego reputację i udało mu się. Popiera PO, ale żeby do takiego czegoś się posunąć. Jaki z Ciebie człowiek Wojewódzki, na twój wiek takie żarty nie przystają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX