Edyta Górniak odebrała ważne wyróżnienie. Strój? Powrót do dawnego stylu. I komentarz: Chyba dziś nie zasnę

Edyta Górniak odebrała brązowy medal Gloria Artis. Na tę okazję wybrała bardzo tradycyjny krój kreacji.

Edyta Górniak od dłuższego czasu preferuje bardzo nowoczesny, wręcz młodzieżowy styl. Podarte jeansy, wygolona głowa, duża biżuteria, mocny makijaż. Są jednak takie okazje, do których taki look nie pasuje. Jakie? Na przykład środowa ceremonia wręczenia medalu Gloria Artis. Artystka wybrała tego dnia kreację, która przypomniała nam jej wcześniejszy styl.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GÓRNIAK  >>

Edytę Górniak odznaczono brązowym medalem Gloria Artis. Odbierała go ubrana w wąską  granatową sukienkę w grochy z białym kołnierzykiem. Do tego dobrała beżowy płaszcz, szpilki i torebkę.

Tyle emocji ostatnich dni. Nie znajduję słów wdzięczności. Dziś w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego usłyszałam z ust pani Minister piękne słowa uznania. To wielkie święto w moim sercu. Przyjmuję odznaczenie "Gloria Artis" z pokorą i ze wzruszeniem. Chyba dziś nie zasnę - napisała Edyta Górniak na Facebooku.

Wolicie Edytę Górniak w bardziej klasycznych strojach, a może bardziej szalonych jak ten z konferencji promującej 6. edycję "The Voice of Poland"?

 

karo

Edyta Górniak Aplikacja Plotek

POLUB NAS

POLUB NAS

W jakiej wersji podoba Ci się bardziej Edyta Górniak?
Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Górniak odebrała ważne wyróżnienie. Strój? Powrót do dawnego stylu. I komentarz: Chyba dziś nie zasnę
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Diva ubrała się jak pensjonarka. Poza tym co ona z twarzą zrobiła?

 • Gość: niki

  Oceniono 1 raz 1

  Sukienka w grochy to dobry strój na rozpoczęcie roku w III klasie podstawówki. Ale ona jest infantylna, więc nic dziwnego w sumie.

 • Gość: Kontrast

  Oceniono 2 razy 0

  Trzeba przyznać, że należy jej się. Najwięcej osiągnęła w polskiej piosence jeżeli chodzi o kobiety. Przynajmniej, do tej pory, bo wiadomo, na karku da się odczuć oddech młodzieży łaknącej sukcesów i kasy. I rozpoznawalności. Piękna kobieta, super nogi, nie musiałaby tego aż tak podkreślać jak to robi, bo wywołuje to tylko zneichęcenie zamiast podziw jaka ważna i jaka diwa. Szkoda, pamiętacie jaka była cudowna i skromna na początku kariery? Ludzie s z a l e l i za nią, TERAZ nie wszyscy, także poszło to w złym kierunku. A za order, jak najbardziej wypracowany i zapracowany duże gratulacje i wyrazy szacuneczku za talent, za chwile radości jakie z panią Edytą przeżyliśmy. Jaka jest to jest, ale to nasza diva !

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 0

  Zapomniała jeszcze napisać że po imprezie walnęła kupę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX