Anna Przybylska NIE MIAŁA konta na Facebooku. Rodzina dementuje: Ktoś się podszywa

Profil Anny Przybylskiej na Facebooku bezprawnie prowadzi osoba, która podszywa się pod rodzinę i "czerpie z tego korzyści", poinformowali bliscy aktorki w oświadczeniu dla Plotek.pl.
Rodzina Przybylskiej dementuje Anna Przybylska nie miała konta na Facebooku. Profil Anny Przybylskiej na Facebooku bezprawnie prowadzi osoba, która podszywa się pod rodzinę i "czerpie z tego korzyści" - poinformowali bliscy aktorki. Profil Anny Przybylskiej na Facebooku bezprawnie prowadzi osoba, która podszywa się pod rodzinę i "czerpie z tego korzyści" - poinformowali bliscy aktorki w oświadczeniu dla Plotek.pl. Profil Anny Przybylskiej na Facebooku powstał w 2013 roku. Gdy media obiegła wiadomość o śmierci aktorki, strona zjednoczyła pogrążonych w smutku fanów. Wtedy zaczęły się na niej pojawiać wpisy dodawane przez administratora, z których wynikało, iż ich autorami są bliscy Przybylskiej, a nawet jej mama, Krystyna Przybylska. Z oświadczenia przesłanego nam przez pełnomocników rodziny aktorki dowiadujemy się, że nie ma ona nic wspólnego z rodziną Przybylskiej. "Informujemy, że profil ten nie jest prowadzony przez członków rodziny oraz najbliższych zmarłej Aktorki, a przez osobę, która, podszywając się pod Nich, bezprawnie publikuje informacje, na które nie mają Oni wpływu i czerpie z tego korzyści" - czytamy. Anna Przybylska nigdy nie posiadała publicznego profilu na Facebooku. Konto, o którym mowa w oświadczeniu, ma jednak ponad 237 tysięcy fanów i nic nie wskazywało na to, że może być ono fałszywe. Przybylska założyła natomiast w 2013 roku konto na Instagramie. To konto pozostanie w takim kształcie, w jakim zostawiła je aktorka. Nie będą pojawiały się na nim żadne nowe posty, nie zostanie też usunięte. Jedyne oficjalne informacje pojawiają się na oficjalnej stronie internetowej aktorki: www.aniaprzybylska.com.

Profil Anny Przybylskiej na Facebooku powstał w 2013 roku. Gdy media obiegła wiadomość o śmierci aktorki, strona zjednoczyła pogrążonych w smutku fanów. Wtedy zaczęły się na niej pojawiać wpisy dodawane przez administratora, z których wynikało, iż ich autorami są bliscy Przybylskiej, a nawet jej mama, Krystyna Przybylska. Z oświadczenia przesłanego nam przez pełnomocników rodziny aktorki dowiadujemy się, że nie ma ona nic wspólnego z rodziną Przybylskiej.

Informujemy, że profil ten nie jest prowadzony przez członków rodziny oraz najbliższych zmarłej Aktorki, a przez osobę, która, podszywając się pod Nich, bezprawnie publikuje informacje, na które nie mają Oni wpływu i czerpie z tego korzyści - czytamy.

Anna Przybylska nigdy nie posiadała publicznego profilu na Facebooku. Konto, o którym mowa w oświadczeniu, ma jednak ponad 237 tysięcy fanów i nic nie wskazywało na to, że może być ono fałszywe.

Wpis na fałszywym koncie Anny Przybylskiej na FBScreen z Facebook.com/aniablond

Przybylska założyła natomiast w 2013 roku konto na Instagramie. To konto pozostanie w takim kształcie, w jakim zostawiła je aktorka. Nie będą pojawiały się na nim żadne nowe posty, nie zostanie też usunięte. Jedyne oficjalne informacje pojawiają się na oficjalnej stronie internetowej aktorki: www.aniaprzybylska.com.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Anna Przybylska NIE MIAŁA konta na Facebooku. Rodzina dementuje: Ktoś się podszywa
Zaloguj się
 • Robert Miller

  0

  Anna była cudną i mądrą kobietą. Takie osoby NIE MAJĄ konta na Fejsbuku, to chyba oczywiste :-)

 • Gość: smutne to...

  Oceniono 2 razy 0

  Profil powstał w 2013 roku. 4.10.2013 roku wstawiono zdjęcie "małej Ani". Czyli było to rok przed śmiercią. Mnóstwo komentarzy pisanych za życia Ani. Nikt tego wcześniej nie zauważył ??
  Jeśli ktoś ma od Ani pozwolenie na kontynuację czy prowadzenia tego profilu - powinien poinformować o tym rodzinę. Jeśli ktoś cały czas się podszywał... uważam, że to niewiarygodnie podłe :-(

 • Gość: wiktormarzena

  0

  ..."je suie ania, forewer end ewer".

 • Gość: Żydożerca

  Oceniono 7 razy -3

  A co, tylko żydorcza może kosić kasiorę na śmierci Przybylskiej?

 • pasztet.lux

  Oceniono 6 razy -4

  Wy, zalosne kretyny gazeciane i czolowy imbecyl Powiatowy ktory umiescil placzliwy wpis na FB.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX