Anna Przybylska we wspomnieniach gwiazd. Steczkowska wzruszająco: Żałuję, że nie...

Rocznica śmierci Anny Przybylskiej skłoniła wiele gwiazd do jej wspominania. W bardzo ciepłych słowach wyraziła się o niej Steczkowska.

Justyna Steczkowska ceniła Annę Przybylską za wyjątkowy dystans do siebie.

Ona była mi bliska, spotykałyśmy się co jakiś czas w pracy. Uwielbiałam Ankę. Każde spotkanie z nią to była fantastyczna przygoda. Była tak urocza, pełna życia, zabawna, pełna dystansu do siebie - mówiła o niej Steczkowska w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Gwiazda zdradziła, że umawiała się z Przybylską, że kiedyś spotkają się na jej koncercie, jednak aktorka zawsze odkładała to na potem.

Żałuję, że w końcu nie zobaczyła mnie na koncercie, a ja nie miałam okazji zaśpiewać jej czegoś ze sceny, tak jak jej obiecałam. Wierzę, że jeszcze kiedyś się spotkamy - dodała.

Anna Przybylska, Justyna Steczkowska w 2003 rokuKapif

<< GWIAZDY WSPOMINAJĄ PRZYBYLSKĄ >>

Zbigniew Zamachowski co prawda nie pracował z Przybylską, ale kilkukrotnie spotkał się z nią, jak przyznał, "w przelocie".

To, że była piękną, fantastyczną, zmysłową kobietą to dało się zauważyć i na ekranie i w tak krótkich nawet kontaktach. ( ) Była fantastyczną osobą, tym bardziej żal, że i takich ludzi opatrzność, jakoś trochę przedwcześnie, a raczej na pewno przedwcześnie, do siebie powołuje - mówił w Jastrzabpost.pl.

Zbigniew ZamachowskiKapif

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: