Kuba Wojewódzki w przeddzień rocznicy śmierci Anny Przybylskiej: Tęsknię za Tobą, dzieciaku. Internauci poruszeni

W poniedziałek minie rok od śmierci Anny Przybylskiej. Kuba Wojewódzki wspomniał aktorkę na Facebooku.
Wojewódzki o Przybylskiej Kuba Wojewódzki w przeddzień rocznicy śmierci Anny Przybylskiej. W poniedziałek minie rok od śmierci Anny Przybylskiej. Kuba Wojewódzki wspomniał aktorkę na Facebooku. Tylko jedno zdanie. I czarno-białe zdjęcie. W poniedziałek minie rok od śmierci Anny Przybylskiej. Kuba Wojewódzki wspomniał aktorkę na Facebooku. Tylko jedno zdanie. I czarno-białe zdjęcie. Na nim uśmiechnięta Anna Przybylska. "Tęsknię za Tobą, dzieciaku..." - napisał Kuba Wojewódzki na swoim facebookowym profilu. Wpis w krótkim czasie zebrał prawie tysiąc komentarzy i 50 tysięcy polubień, a ich liczba stale rośnie. Rok temu, kiedy Anna Przybylska zmarła, Kuba Wojewódzki napisał na swojej tablicy tylko jej imię. I postawił wykrzyknik. Anna Przybylska zmarła po ciężkiej chorobie w wieku 36 lat.

Tylko jedno zdanie. I czarno-białe zdjęcie. Na nim uśmiechnięta Anna Przybylska.

Tęsknię za Tobą, dzieciaku... - napisał Kuba Wojewódzki na swoim facebookowym profilu.

Kuba Wojewódzki o Annie Przybylskiej Screen z Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

Wpis w krótkim czasie zebrał prawie tysiąc komentarzy i 50 tysięcy polubień, a ich liczba stale rośnie.

Wzruszyłeś mnie, Kuba.
Wielki szacunek, że pamiętałeś.
Chyba wszyscy tęsknimy za tą dobrą duszyczką - pisali internauci pod wpisem Wojewódzkiego.

Rok temu, kiedy Anna Przybylska zmarła, Kuba Wojewódzki napisał na swojej tablicy tylko jej imię. I postawił wykrzyknik.

alex

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (53)
Kuba Wojewódzki w przeddzień rocznicy śmierci Anny Przybylskiej: Tęsknię za Tobą, dzieciaku. Internauci poruszeni
Zaloguj się
 • Gość: replay

  Oceniono 19 razy 11

  "Najlepszy" jest baner reklamowy pod artykułem z adnotacją:
  "Obserwuj Kubę Wojewódzkiego w darmowej aplikacji Plotek - pobierz".
  Wy już kurfa naprawdę nie macie wstydu!!!!

 • wscibskii

  Oceniono 17 razy 7

  Wojewódzki wrażliwy ahahahaha :)
  Prawomocna jest już kara 50 tys. zł dla radia Eska Rock za naruszenie ustawy o radiofonii przez obrażanie w 2012 r. Ukrainek w audycji dwóch znanych prezenterów.
  W czerwcu 2012 r. w programie "Poranny WF", nawiązując do wygranego przez Ukrainę meczu ze Szwecją na Euro 2012, Jakub Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Michał Figurski dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił".
  ---
  "Widzew, żydzew" - tak znani prezenterzy Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nabijali się z jednego z łódzkich klubów. Zaczęli też śpiewać przyśpiewki pseudokibiców.
  "Znam nawet piosenkę o Widzewie" - zapowiedział Figurski na antenie Eska Rock, po czym zaczął śpiewać: "Ch... w d... Łodzi, tej k... nic nie zaszkodzi". Wojewódzki zaczął się śmiać, że w jednym z łódzkim mieszkań zapalił się garnek.

  "Tak zwany Żydzew, nie Widzew" - skwitował Figurski. "Widzew, Widzew, łódzki Widzew, ja tej k... nienawidzę" - spuentowali.

 • 1nikt

  Oceniono 12 razy 6

  Przejmujący bo Wojewódzkiego .?

  Gdyby było kobieto to byłby bardziej przejmujący czy z pogranicza dobrego smaku ..?

  Gdyby było tęsknimy dałoby się "przełknąć" ...

  Ale w ustach Wojewódzkiego, w pierwszej osobie liczby pojedynczej przez swój podtekst bliskości relacji ze zmarłą ujęty słowem "dzieciaku" jest co najmniej dwuznaczne a przez to całkowicie nie na miejscu.

 • Gość: PL

  Oceniono 13 razy 5

  taniec na trupie Ani

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 13 razy 5

  A ja nadal jestem zdania, iż to naprawdę smutne iż Przybylska nie żyje, ale ta cała gloryfikacja tego faktu jest po prostu wyolbrzymiona. I minusujcie mnie ile chcecie za to, iż nie słodzę jaka to wielka tragedia, bo po prostu tylko piszę o tym co na ten temat myślę. Nie zamierzam puszczać w obieg internetowych świeczek i kondolencji tylko dlatego, że internet daje taką możliwość. Po prostu nie była moją ulubienicą jako aktorka, i jedyne co szanuję to, to iż nie żyje młoda kobieta która nie powinna była odejść w tak młodym wieku. Ale na pewno nie zamierzam wirtualnie jej z tego powodu współczuć, bo to moja prywatna sprawa w jaki sposób ja się odnoszę do tego, iż nie pozwalam aby chęć przypodobania się internetowi, miała wpływ na to co na ten temat myślę. A myślę że zbyt wielką wagę zwykli ludzie przywiązują do żałowania ludzi z którymi praktycznie nie mieli doczynienia. No czemu mam jej bardziej żałować niż zwykłej Kowalskiej, skoro nie miała na mnie żadnego wpływu.

 • Gość: po trupach do celu...

  Oceniono 18 razy 4

  Ten to wie, jak i kiedy się lansować.

 • Gość: ez

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoda Ani

 • Piotr Dzierzawski

  Oceniono 3 razy 3

  nie lubie Kuba cie ale za za pamiec o niej dziekuje... byla zwykla, choc atrakcyjna dziewczyna (nie dla mnie), ktorej PANI SZAFLARSKA zaproponowala przejscie na "TY"... umarla cierpiac... nie zasluzyla...

 • Gość: ula

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba tęsknię? Dziennikarz i takie błędy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX