Cathriona White nie żyje. Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo. Aktor: Jesteśmy jak porażeni

Cathriona White, była dziewczyna Jima Carreya, popełniła samobójstwo. Znaleziono ją martwą w poniedziałek wieczorem w jej mieszkaniu w Los Angeles. Miała 28 lat.
Tragedia byłej dziewczyny Była dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo. Cathriona White, była dziewczyna Jima Carreya, popełniła samobójstwo. Znaleziono ją martwą w poniedziałek wieczorem w jej mieszkaniu w Los Angeles. Cathriona White, była dziewczyna Jima Carreya, popełniła samobójstwo. Znaleziono ją martwą w poniedziałek wieczorem w jej mieszkaniu w Los Angeles. Miała 28 lat. Informację jako pierwszy podał portal Tmz.com. Wszystko wskazuje na to, że Cathriona White przedawkowała lekarstwa. Przy jej ciele znaleziono pigułki oraz list adresowany do Carreya. Jim Carrey i Cathriona White rozstali się w czwartek. Dzień później White opublikowała zagadkowy wpis na twitterze: "Wypisuję się z Twittera. Mam nadzieję, że byłam światłem dla moich najbliższych i najdroższych". Dzień po śmierci byłej dziewczyny Jim Carrey wydał oświadczenie: "Jestem zszokowany i głęboko zasmucony odejściem mojej słodkiej Cathriony. Była naprawdę miłym, delikatnym irlandzkim kwiatem, zbyt wrażliwym, jak na tę ziemię, dla której kochanie i bycie kochaną było wszystkim. Sercem jestem z jej rodziną i przyjaciółmi oraz z każdym, kto kochał ją i troszczył się o nią. Wszyscy jesteśmy jak porażeni" - napisał. Jim Carrey i Cathriona White poznali się w 2012 roku, chodzili ze sobą przez kilka miesięcy, a następnie zerwali. Ponownie zeszli się w maju. 53-letni aktor był o 25 lat starszy od swojej partnerki.

Informację jako pierwszy podał portal Tmz.com. Wszystko wskazuje na to, że Cathriona White przedawkowała lekarstwa. Przy jej ciele znaleziono pigułki oraz list adresowany do Carreya.

Jim Carrey i Cathriona White rozstali się w czwartek. Dzień później White opublikowała zagadkowy wpis na twitterze.

Wypisuję się z Twittera. Mam nadzieję, że byłam światłem dla moich najbliższych i najdroższych.

Wpis na profilu Cathriony WhiteScreen z Twitter.com/Cathriona White

Dzień po śmierci byłej dziewczyny Jim Carrey wydał oświadczenie.

Jestem zszokowany i głęboko zasmucony odejściem mojej słodkiej Cathriony. Była naprawdę miłym, delikatnym irlandzkim kwiatem, zbyt wrażliwym, jak na tę ziemię, dla której kochanie i bycie kochaną było wszystkim. Sercem jestem z jej rodziną i przyjaciółmi oraz z każdym, kto kochał ją i troszczył się o nią. Wszyscy jesteśmy jak porażeni - napisał.

Jim Carrey i Cathriona White poznali się w 2012 roku, chodzili ze sobą przez kilka miesięcy, a następnie zerwali. Ponownie zeszli się w maju. 53-letni aktor był o 25 lat starszy od swojej partnerki.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS