Paulina Krupińska pokazała zdjęcie ubranek córki. Rozczulające! "Oczko w głowie tatusia"

Paulina Krupińska w trakcie ciąży bardzo dbała o swoją prywatność i nie dzieliła się z mediami czy fanami informacjami na temat swojego stanu. Trochę bardziej wylewna zrobiła po urodzeniu Antoniny.
Paulina Krupińska pokazała ubranka córki Modelka po narodzinach Antoniny coraz chętniej dzieli się szczegółami życia rodzinnego Paulina Krupińska nie należy do gwiazd przeżywających ciążę i macierzyństwo wspólnie z fanami w sieci. Od czasu do czasu zdarza się jej jednak pokazać, jak wygląda życie młodej mamy. Nie tak dawno modelka zaskoczyła internautów prezentując zdjęcie z małą Antoniną, teraz zaprezentowała zdjęcie śpioszków z rozczulającym napisem "Mały Skarb Tatusia". Modelka zdjęcie opatrzyła tylko ikoną serduszka. Znacznie więcej mieli do powiedzenie fani, których, jak można było się spodziewać, zdjęcie rozczuliło. "Jakie słodkie!", "Bo wszystkie córeczki to oczka w głowie tatusiów" - pisali internauci w komentarzach.

Paulina Krupińska nie należy do mam przeżywających ciążę i macierzyństwo wspólnie z fanami w sieci. Od czasu do czasu zdarza się jej jednak pokazać, jak wygląda życie młodej mamy. Zaskoczyła prezentując zdjęcie z małą Antoniną, teraz zaprezentowała je śpioszki. Z rozczulającym napisem "Mały Skarb Tatusia".

Zdjęcie z Instagrama Pauliny Krupińskiej Instagram.com/pkrupinska

Modelka zdjęcie opatrzyła ikoną serduszka, więcej do powiedzenie mieli fani. Których, jak można było się spodziewać, zdjęcie rozczuliło.

Jakie słodkie!
Bo wszystkie córeczki to oczka w głowie tatusiów - pisali w komentarzach.

Przypomnijmy, co o córce Pauliny Krupińskiej mówiła Marcelina Zawadzka.

 

em