Michał Figurski miał drugą operację. Nadal jest w śpiączce farmakologicznej

Michał Figurski przeszedł drugą operację. Kolejny zabieg potrzebny był ze względu na kłopoty dziennikarza z krzepnięciem krwi.
Michał Figurski miał drugą operację Nadal jest w śpiączce farmakologicznej Michał Figurski przeszedł drugą operację. Kolejny zabieg potrzebny był ze względu na kłopoty dziennikarza z krzepnięciem krwi. Michał Figurski od niedzieli walczy o życie w warszawskim szpitalu przy ul. Banacha, do którego trafił z powodu pęknięcia krwiaka w mózgu. Se.pl podało, że ze względu na problemy z krzepliwością krwi dziennikarz musiał przejść drugą operację. - On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia - mówi serwisowi przyjaciel Figurskiego. Od razu po zabiegu wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Krwiak powstał samoistnie. Mógł być wynikiem nadciśnienia albo kłopotów związanych z krzepliwością krwi. Nie był to tętniak - dowiedział się nieoficjalnie tabloid. Dziennikarz od lat zmaga się z cukrzycą, która mogła przyczynić się do osłabienia naczyń krwionośnych. Stan dziennikarza pogarszał się od dłuższego czasu, aż do niedzieli, kiedy to trafił do szpitala i został od razu poddany pierwszej operacji. Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie" - informowało Afterparty.pl. Na Facebooku szybkiego powrotu do zdrowia życzą mu fani i znajomi. - Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę!!! Wiem to, bo przeżyliśmy niejedno - napisał Kuba Wojewódzki. - Misiu. Nie wygłupiaj się. Walcz. Jestem z Tobą - napisała Karolina Szostak. - Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj - wpis takiej treści na tablicy Figurskiego zamieścił Bartosz Węglarczyk. Michał Figurski ma 42 lata. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz muzyczny. Był związany z Antyradiem, Od 2008 do 2012 prowadził z Kubą Wojewódzkim audycję "Poranny WF" w Esce Rock. Ostatnio można było go oglądać w programie "WidziMiSię" w Polsat News 2.

Michał Figurski od niedzieli walczy o życie w warszawskim szpitalu przy ul. Banacha, do którego trafił z powodu krwiaka w mózgu. Se.pl podało, że ze względu na problemy z krzepliwością krwi dziennikarz musiał przejść drugą operację.

On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia - mówi serwisowi przyjaciel Figurskiego.

Od razu po zabiegu wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej.

Krwiak powstał samoistnie. Mógł być wynikiem nadciśnienia albo kłopotów związanych z krzepliwością krwi. Nie był to tętniak - dowiedział się nieoficjalnie tabloid.

Dziennikarz od lat zmaga się z cukrzycą, która mogła przyczynić się do osłabienia naczyń krwionośnych. Stan dziennikarza pogarszał się od dłuższego czasu, aż do niedzieli, kiedy to trafił do szpitala i został od razu poddany pierwszej operacji.

Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie" - informowało Afterparty.pl.

Na Facebooku szybkiego powrotu do zdrowia życzą mu fani i znajomi.

Prawdziwi Mistrzowie Zawsze Dają Radę!!! Wiem to, bo przeżyliśmy niejedno - napisałKuba Wojewódzki.
Misiu. Nie wygłupiaj się. Walcz. Jestem z Tobą - napisała Karolina Szostak.
Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj - wpis takiej treści na tablicy Figurskiego zamieścił Bartosz Węglarczyk.

Wpisy na Facebooku Michała Figurskiego Facebook.com/michal.figurski

Kuba Wojewódzki wspiera Michała Figurskiego Screen z Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

Michał Figurski ma 42 lata. Jest znany przede wszystkim jako dziennikarz muzyczny. Był związany z Antyradiem, Od 2008 do 2012 prowadził z Kubą Wojewódzkim audycję "Poranny WF" w Esce Rock. Ostatnio można było go oglądać w programie "WidziMiSię" w Polsat News 2.

Michał Figurski Kapif

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS