Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka: To był mój najlepszy przyjaciel

"Jestem w wielkim szoku. To była najcudowniejsza osoba, jaką znałam, i mój najlepszy przyjaciel", Joanna Przetakieiwcz w rozmowie z Se.pl skomentowała śmierć Jana Kulczyka.
Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka "To był mój najlepszy przyjaciel" Joanna Przetakiewicz była związana z Janem Kulczykiem od 2005 roku. Para miała rozstać się dwa lata temu. Była partnerka najbogatszego Polaka na łamach Se.pl odniosła się do informacji jego śmierci. Jestem w wielkim szoku. To była najcudowniejsza osoba, jaką znałam, i mój najlepszy przyjaciel - powiedziała Przetakiewicz w rozmowie z tabloidem. Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz byli parą przez 8 lat, ale nigdy nie zdecydowali się na małżeństwo, bo - jak mówiła sama projektantka - "żadna umowa nie jest gwarancją szczęścia". Na dowód miłości zrobiła sobie tatuaż z imieniem ukochanego na lewym przedramieniu. Poznali się w 2005 roku na przyjęciu u wspólnej znajomej. Przedsiębiorca podszedł do późniejszej dyrektor kreatywnej La Manii i po prostu nawiązał rozmowę. Joanna Przetakiewicz była wtedy po rozwodzie, mieszkała wraz z synami z poprzedniego małżeństwa. Gdybym nie spotkała Janka, pewnie nadal byłabym samotną matką wychowującą synów. Nie bałam się tej perspektywy - mówiła w cytowanym wywiadzie. W 2013 roku związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka zakończył się. Rozstanie zostało poprzedzone spekulacjami o domniemanym kryzysie. Plotki pojawiły się po ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badach - było to ostatnie wspólne wyjście pary. Żadne z nich nie komentowało publicznie doniesień o rozstaniu. Milczenie przerwała dopiero Przetakiewicz w rozmowie z "Galą". Wiele nas łączy. Mamy mnóstwo pięknych wspomnień. Niektóre media piszą, że nie witamy się ze sobą, że ze sobą nie rozmawiamy. To wymysły. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy bardzo się szanują. Wzajemny szacunek to ostateczny sprawdzian klasy człowieka - mówiła projektantka.

Joanna Przetakiewicz była związana z Janem Kulczykiem od 2005 roku. Para miała rozstać się dwa lata temu. Była partnerka najbogatszego Polaka dla Se.pl skomentowała po raz pierwszy jego śmierć, jest to jednocześnie pierwsza wypowiedź dla mediów kogokolwiek z bliskich miliardera.

Jestem w wielkim szoku. To była najcudowniejsza osoba, jaką znałam, i mój najlepszy przyjaciel - powiedziała w rozmowie z tabloidem Przetakiewicz.

,Przetakiewicz Joanna, Kulczyk Jan 2011-03-21 Kapif

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz byli parą przez 8 lat, ale nigdy nie zdecydowali się na małżeństwo, bo - jak mówiła sama Przetakiewicz - "żadna umowa nie jest gwarancją szczęścia". Zrobiła sobie za to na lewym przedramieniu tatuaż z imieniem ukochanego.

Pokaz Macieja Zienia - Kaleidoscope, Hotel Hilton, 25.04.2012, FOT. WBF WBF

Poznali się w 2005 roku na przyjęciu u wspólnej znajomej. Przedsiębiorca podszedł do późniejszej dyrektor kreatywnej La Manii, zaczął rozmowę i w ten sposób pierwsze lody zostały przełamane. Joanna Przetakiewicz była wtedy 2 lata po rozwodzie, mieszkała wraz z trzema synami z poprzedniego małżeństwa.

Gdybym nie spotkała Janka, pewnie nadal byłabym samotną matką wychowującą synów. Nie bałam się tej perspektywy - mówiła w cytowanym wywiadzie.

W 2013 roku związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka zakończył się. Rozstanie zostało poprzedzone spekulacjami o domniemanym kryzysie. Pojawiły się one po ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badach, który, jak się później okazało, był ich ostatnim wspólnym publicznym wystąpieniem. Żadne z nich jednak nie komentowało ani pogłosek, ani późniejszego rozstania. Milczenie przerwała dopiero Przetakiewicz, która w rozmowie z "Galą" powiedziała:

Wiele nas łączy. Mamy mnóstwo pięknych wspomnień. Niektóre media piszą, że nie witamy się ze sobą, że ze sobą nie rozmawiamy. To wymysły. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy bardzo się szanują. Wzajemny szacunek - to ostatecznie jest sprawdzian klasy człowieka.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (56)
Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka: To był mój najlepszy przyjaciel
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 318 razy 164

  Przetakiewicz, zachowaj ciszę!
  Tak prędko jesteś gotowa na udzielanie wywiadów po stracie "najcudowniejszej osoby jaką poznałaś i Twojego najlepszego przyjaciela"?

 • Gość: cari

  Oceniono 203 razy 151

  myślałam że jej najleprzym przyjacielem jest ten słynny kreator mody co to ją na urodziny kota zaprosił

 • sabbina

  Oceniono 233 razy 99

  a o to - jak na informację zareagowała moja 60 letnia znajoma

  "kulczyk ? - zaraz po przejęciu przez niego CIECHU moja córka wraz z wieloma innymi została zwolniona przez niego z pracy..."

  .

 • Gość: hakuna matata

  Oceniono 138 razy 78

  Ostatnio głośno było, że ktoś tatuował prostytutki, a tu proszę, "Jan" na nadgarstku nikogo nie gorszy...

 • strach_sie_bac

  Oceniono 121 razy 69

  Może ma jakieś przecieki o spadku, więc Jasio chcąc nie chcąc musi być cudownym człowiekiem dla blondynki z trzema synami, która gdyby nie Kulczyk zapewne nadal wychowywałaby samotnie dzieci, ale jazda ;)

 • stary.gniewny

  Oceniono 84 razy 52

  Połowa z 15 mld zł.
  Małżeństwo ma jednak bardzo wiele zalet.

 • Gość: abigail

  Oceniono 47 razy 35

  ,,Pojawiły się one po ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badach, '' BadachA ! Polszczyzna rodem z Faktu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX