W basenie Demi Moore znaleziono martwego mężczyznę. Wydała oświadczenie: Jestem w absolutnym szoku

Jest komentarz Demi Moore do tragicznego wydarzenia, jakie miało miejsce w jej rezydencji.
Demi Moore: Jestem w absolutnym szoku Aktorka wydała oświadczenie ws. tragicznego wydarzenia, jakie miało miejsce w jej rezydencji W niedzielę rano w basenie w rezydencji Demi Moore w Beverly Hills znaleziono ciało martwego mężczyzny, który według raportu policji, nie umiał pływać, poślizgnął się i przypadkowo wpadł do wody. Źródło, na które powołuje się portal TMZ informuje, że gwiazdy nie było wtedy w domu. Potwierdza to sama Demi Moore, które wydała oświadczenie w sprawie nieszczęśliwego wypadku. Jestem w absolutnym szoku. Wyjechałam z kraju, żeby spotkać się z córkami, kiedy dotarła do mnie ta straszna wiadomość. Strata dziecka jest niepojętą tragedią, całym sercem jestem teraz z rodziną tego młodego człowieka i jego przyjaciółmi. Proszę o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie - powiedziała Moore dla "The Wrap". Policja nie chce ujawnić tożsamości ofiary wypadku. Wiadomo tylko, że było to 21-letni Hiszpan mieszkający w Los Angeles.

W niedzielę rano w basenie w rezydencji Demi Moore w Beverly Hills znaleziono ciało martwego mężczyzny, który według raportu policji, nie umiał pływać, poślizgnął się i przypadkowo wpadł do wody. Źródło, na które powołuje się portal TMZ informuje, że gwiazdy, ani nikogo z domowników, nie było wtedy w domu. Potwierdza to sama Demi Moore, które wydała oświadczenie w sprawie nieszczęśliwego wypadku.

Jestem w absolutnym szoku. Wyjechałam z kraju, żeby spotkać się z córkami na urodzinach, kiedy dotarła do mnie ta straszna wiadomość - powiedziała Moore dla "The Wrap". - Strata dziecka jest niepojętą tragedią, całym sercem jestem teraz z rodziną tego młodego człowieka i jego przyjaciółmi. Proszę o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.

Policja nie chce ujawnić tożsamości ofiary wypadku. Wiadomo tylko, że było to 21-letni mężczyzna, Hiszpan mieszkający w Los Angeles.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (29)
W basenie Demi Moore znaleziono martwego mężczyznę. Wydała oświadczenie: Jestem w absolutnym szoku
Zaloguj się
  • braddock

    Oceniono 9 razy 5

    Jasne. Wszystko jasne. Jak w przypadku zgonu Cobaina albo frykowskiego w posiadłości córki karoliny wajdy. Wszedł sobie koleś na teren cudzej willi, poślizgnął i utonął w basenie.

  • do_podziwu

    Oceniono 12 razy 0

    Dozorca pod nieobecnosc wlasciciela urzadzil "impreze" - a Demi Moore nie dosc ,ze przykro to "hym", wypada zabetonowac basen . Przykro kapac sie wiedzac ,ze "ktos" wskoczyl(poslizgna sie) i pozostal - amen-:)).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX