Krystyna Sienkiewicz dla "Faktu" potwierdza, że ma raka: Będę silna, nie ma innego wyjścia

We wrześniu ubiegłego roku Krystyna Sienkiewicz przeszła udar. Niedługo potem okazało się, że popularna aktorka ma raka.

Krystyna Sienkiewicz ma już 80 lat, a mimo to wciąż zadziwia wigorem scenicznym i niespożytym poczuciem humoru. Aktorka niedawno dowiedziała się, że ma raka. Opowiedziała o tym w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Od dawna miałam problem z oczami i te marne oczy znowu o sobie przypomniały. Dopiero wróciłam ze szpitala, bo w jednym oku lekarze wykryli u mnie czerniaka - mówiła.

Na szczęście okazało się, że choroba ustępuje.

Czerniak nie będzie miał przerzutów. Zmniejszył się niespodziewanie o 2 milimetry, więc się z tego cieszę. W takiej sytuacji mogę się śmiać. Zrobi się nieinwazyjny i nie będzie silny. Za to ja będę silna, nie ma innego wyjścia. Powiedzieli mi, że będzie dobrze i ja w to wierzę! Nie wpadłam do dołka, tylko przeskoczyłam przez niego, a nawet to wyrównałam, by nie daj Boże ktoś inny nie wpadł do tego dołka. Już jest dobrze, jestem w końcu siłaczką.

Aktorka ani myśli przejść na emeryturę. W rozmowie z portalem opowiedziała też o jesiennych planach zawodowych.

We wrześniu postaram się grać i u Emiliana Kamińskiego, i w Capitolu. Trzeba być aktywnym. Lubię być aktorką, kocham wcielać się w kogoś innego i proszę mi wierzyć, to mi daje siłę. Praca, praca, praca - to lekarstwo na zdrowie.

Życzymy sympatycznej aktorce dużo zdrowia.

Krystyna SienkiewiczWBF

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS