Nie żyje "Ludzki Ken". Chorował na białaczkę. Zmarł wskutek powikłań. Miał 20 lat

Celseo Santebanes, nazywany też "Ludzkim Kenem", zmarł w czwartek wskutek bakteryjnego zapalenia płuc będącego następstwem białaczki.
Nie żyje "Ludzki Ken" Chorował na białaczkę. Mał 20 lat Celseo Santebanes, nazywany też "Ludzkim Kenem", zmarł w czwartek wskutek bakteryjnego zapalenia płuc będącego następstwem białaczki. Celseo Santebanes, brazylijski model, chorował na białaczkę. Zmarł w wieku 20 lat. W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego rzadką postać raka krwi. W grudniu 2014 roku przeszedł chemioterapię. Zmarł o 16:30 w Szpitalu Klinicznym Uberlandia na Uniwersytecie Federalnym, gdzie przechodził ostatnią serię chemioterapii - poinformował portal "Latin Times". O swojej walce z chorobą Celseo Santebanes opowiadał w wywiadach. Dzisiaj zaczynam nowy etap w moim życiu. Rozpocząłem chemioterapię i muszę przyznać, że trochę się obawiam skutków ubocznych, takich jak wypadanie włosów, nudności, czy odrzucenie przez moje ciało chemioterapii. Kwestie estetyczne są nieistotne. To, co ma dla mnie teraz znaczenie, to moje zdrowie, o które zamierzam walczyć - mówił w styczniu. Celseo Santebanes był nazywany "Ludzkim Kenem" ze względu na uderzające podobieństwo do słynnej figurki Kena z wytwórni Mattel. Zachodnie media piszą, że żeby się do niej upodobnić, wydał ponad 50 tysięcy dolarów na operacje plastyczne. Zarabiał potem jednak sprzedając figurki ze swoją podobizną.

Celseo Santebanes, brazylijski model, chorował na białaczkę. Zmarł w wieku 20 lat.

W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego rzadką postać raka krwi. W grudniu 2014 roku przeszedł chemioterapię. Zmarł o 16:30 w Szpitalu Klinicznym Uberlandia na Uniwersytecie Federalnym, gdzie przechodził ostatnią serię chemioterapii - poinformował portal "Latin Times".
<< DUŻO ZDJĘĆ 'LUDZKIEGO KENA' >>

O swojej walce z chorobą Celseo Santebanes opowiadał w wywiadach.

Dzisiaj zaczynam nowy etap w moim życiu. Rozpocząłem chemioterapię i muszę przyznać, że trochę się obawiam skutków ubocznych, takich jak wypadanie włosów, nudności, czy odrzucenie przez moje ciało chemioterapii. Kwestie estetyczne są nieistotne. To, co ma dla mnie teraz znaczenie, to moje zdrowie, o które zamierzam walczyć - mówił w styczniu.

Celseo Santebanes był nazywany "Ludzkim Kenem" ze względu na uderzające podobieństwo do słynnej figurki Kena z wytwórni Mattel. Zachodnie media piszą, że żeby się do niej upodobnić, wydał ponad 50 tysięcy dolarów na operacje plastyczne. Zarabiał potem jednak sprzedając figurki ze swoją podobizną.

Celso SantebanesScreen z Facebook.com/Celso Santebanes

alex

Więcej o: