"Bobbi Kristina się obudziła". Tym razem to nie "przecieki" ze szpitala. Informację podał jej ojciec

Córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu pod koniec stycznia. Od tamtego czasu znajduje się w szpitalu.
"Bobbi Kristina się obudziła" Tym razem to nie "przecieki" ze szpitala. Córka Whitney Houston, Bobbie Kristina Brown, od 3 miesięcy przebywa w stanie śpiączki. Teraz jej ojciec twierdzi, że Bobbi się obudziła. Córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu pod koniec stycznia. Od tamtego czasu znajduje się w szpitalu. Bobbie Kristina Brown przez ponad 3 miesiące była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Po tym jak straciła przytomność w wannie, gdzie znalazł ją mąż, policja poszukiwała w jej domu narkotyków, sprawdzała też ewentualny udział w "wypadku" osób trzecich. Żaden z tych tropów nie potwierdził się. Informacje o tym, że córkę Whitney Houston odłączono od aparatury podtrzymującej życie, media podawały już kilkakrotnie. Rodzina zapewniała, że wcale się z nią nie żegna - chodziło jedynie o sprawdzenie czy dziewczyna jest w stanie samodzielnie oddychać i funkcjonować bez respiratora. Jednak Bobbie wciąż pozostawała w śpiączce. Podczas sobotniego koncertu w Dallas, jej ojciec podał wiadomość, na którą wszyscy czekali: - Bobbie się obudziła - powiedział tłumowi zgromadzonemu na koncercie Bobby Brown. - Patrzyła na mnie. "Tłum oszalał" - relacjonuje "People". Ale czy informacja podana przez Browna jest prawdą? Okazuje się, że niekoniecznie. - O ile wiem, nie ma żadnej zmiany - zdradził "People" informator magazynu. - Wciąż mamy nadzieję i modlimy się o cud. Wszystko w rękach Boga - dodał.

Bobbie Kristina Brown przez ponad 3 miesiące była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Po tym jak straciła przytomność w wannie, gdzie znalazł ją mąż, policja poszukiwała w jej domu narkotyków, sprawdzała też ewentualny udział w "wypadku" osób trzecich. Żaden z tych tropów nie potwierdził się.

Informacje o tym, że córkę Whitney Houston odłączono od aparatury podtrzymującej życie, media podawały już kilkakrotnie. Rodzina zapewniała, że wcale się z nią nie żegna - chodziło jedynie o sprawdzenie czy dziewczyna jest w stanie samodzielnie oddychać i funkcjonować bez respiratora. Jednak Bobbie wciąż pozostawała w śpiączce.

Podczas sobotniego koncertu w Dallas, jej ojciec podał wiadomość, na którą wszyscy czekali:

Bobbie się obudziła - powiedział tłumowi zgromadzonemu na koncercie Bobby Brown. - Patrzyła na mnie.
Tłum oszalał - relacjonuje "People".

Ale czy informacja podana przez Browna jest prawdą? Okazuje się, że niekoniecznie.

O ile wiem, nie ma żadnej zmiany - zdradził "People" informator magazynu. - Wciąż mamy nadzieję i modlimy się o cud. Wszystko w rękach Boga.

Whitney Houston i Bobbie BrownBulls

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS