"Jestem zamknięta w szafie. Chyba mnie nie widzą". Upubliczniono rozmowę Sandry Bullock z policją podczas napadu na jej dom

Joshua Corbett, stalker Sandry Bullock, który wtargnął do jej domu w czerwcu zeszłego roku, został w czwartek skazany. W trakcie przesłuchania odtworzono rozmowę aktorki z policjantem, gdy ta zgłaszała napad. Nagranie trafiło do sieci.
Stalker Bullock skazany "Jestem zamknięta w szafie. Chyba mnie nie widzą". Stalker Sandry Bullock, który wtargnął do jej domu w czerwcu zeszłego roku, został w czwartek skazany. Poznaliśmy zapis rozmowy aktorki z policją. Joshua Corbett, stalker Sandry Bullock, który wtargnął do jej domu w czerwcu zeszłego roku, został w czwartek skazany. W trakcie przesłuchania odtworzono rozmowę aktorki z policjantem, gdy ta zgłaszała napad. Nagranie trafiło do sieci. 8 czerwca 2014 roku Sandrę Bullock obudziły dziwne hałasy w jej domu. Aktorka była sama w domu i ukryła się w szafie w swojej sypialni. Stamtąd zadzwoniła na policję. Nagranie zostało właśnie upublicznione. Pełną transkrypcję rozmowy udostępnił portal Etonline.com. - Halo, tu Sandra Bullock - słyszymy zdenerwowany głos aktorki. - Ktoś włamał się do mojego domu. Ukrywam się w szafie. Mam "bezpieczne drzwi". Zamknęłam je. - Są teraz w pani domu? - pyta dyspozytor z policji. - Tak. Właśnie widziałam, jak wchodzi na poddasze. - Kobieta czy mężczyzna? - Chyba to był mężczyzna. Jestem w szafie, wydaje mi się, że mnie nie widział. Bullock szczątkowo opisała wygląd mężczyzny. Tłumaczyła, że zaniepokoiły ją dziwne dźwięki. "Myślałam, że to wiatr, potem zobaczyłam osobę". Policja miała problemy, aby dostać się do rezydencji. Brama wjazdowa została zablokowana - relacjonuje inny fragment rozmowy "Daily Mail". Aktorka wytłumaczyła dyspozytorowi, jak trafić do jej sypialni. Ktoś puka do moich drzwi - mówi wyraźnie przerażona Bullock. - Czy to oni? Czy to oni? - głos aktorki łamie się. Chwila przerwy. Policjanci najprawdopodobniej wchodzą do sypialni. - Okej, to oni. To oni. - Dobrze. Możesz się rozłączyć. Joshua Corbett został zatrzymany w domu Bullock. Znaleziono przy nim list miłosny do gwiazdy, a także notatnik z jej zdjęciami. Łącznie postawiono mu 19 zarzutów, nie tylko nękania aktorki, lecz także nielegalnego posiadania broni oraz amunicji. W chwili wtargnięcia do rezydencji Bullock nie był uzbrojony.

8 czerwca 2014 roku Sandrę Bullock obudziły dziwne hałasy w jej domu. Aktorka była sama w domu i ukryła się w szafie w swojej sypialni. Stamtąd zadzwoniła na policję. Nagranie zostało właśnie upublicznione. Są to fragmenty 15-minutowej dramatycznej rozmowy z dyspozytorem. Pełną transkrypcję rozmowy udostępnił portal Etonline.com

Halo, tu Sandra Bullock - słyszymy zdenerwowany głos aktorki. - Ktoś włamał się do mojego domu. Ukrywam się w szafie. Mam "bezpieczne drzwi". Zamknęłam je.
Są teraz w pani domu? - pyta dyspozytor z policji.
Tak. Właśnie widziałam, jak wchodzi na poddasze.
Kobieta czy mężczyzna?
Chyba to był mężczyzna. Jestem w szafie, wydaje mi się, że mnie nie widział.

Bullock szczątkowo opisała wygląd mężczyzny. Tłumaczyła, że zaniepokoiły ją dziwne dźwięki. "Myślałam, że to wiatr, potem zobaczyłam osobę". Policja miała problemy, aby dostać się do rezydencji. Brama wjazdowa została zablokowana, relacjonuje inny fragment rozmowy "Daily Mail". Aktorka wytłumaczyła dyspozytorowi, jak trafić do jej sypialni.

Ktoś puka do moich drzwi - mówi wyraźnie przerażona Bullock. - Czy to oni? Czy to oni? - głos aktorki łamie się.

Chwila przerwy. Policjanci najprawdopodobniej wchodzą do sypialni.

Okej, to oni. To oni.
Dobrze. Możesz się rozłączyć.

Joshua Corbett został zatrzymany w domu Bullock. Znaleziono przy nim list miłosny do gwiazdy, a także notatnik z jej zdjęciami. Łącznie postawiono mu 19 zarzutów, nie tylko nękania aktorki, lecz także nielegalnego posiadania broni oraz amunicji. W chwili wtargnięcia do rezydencji Bullock nie był uzbrojony. 39-latek nie przyznał się do wszystkich zarzutów.

Joshua CorbettScreen z ABC

W trakcie rozmowy Bullock mówi o "bezpiecznych drzwiach". Częstą praktyką zwłaszcza wśród hollywoodzkich gwiazd jest budowanie w domu tzw. "bezpiecznego pokoju", który może otworzyć jedynie osoba znajdująca się w środku. Z reguły ściany pomieszczenia są bardzo wytrzymałe. Mogą być ognioodporne i kuloodporne. Bullock zamknęła "bezpieczne drzwi", czyli specjalną blokadę, uniemożliwiająca osobie po drugiej stronie otworzenie ich od zewnątrz. Nie wiadomo jednak, czy zamontowano je w sypialni, czy w szafie.

KEXCLUSIVE: Sandra Bullock filming in Puerto Rico.  Pictured: Sandra BullockSplash News/EAST NEWS

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS