Marek Bukowski uniewinniony. Nie ma dowodów, że znalezione w samochodzie narkotyki należały do niego

Aktor został zatrzymany pół roku temu z zarzutem posiadania marihuany. Bukowski bronił się twierdząc, że znalezione w samochodzie narkotyki nie należały do niego. Warszawska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie.
Marek Bukowski uniewinniony Nie ma dowodów, że znalezione w samochodzie narkotyki należały do aktora Pół roku temu Marek Bukowski został zatrzymany za posiadanie marihuany w aucie. Śledztwo właśnie umorzono, bo nie wykazano, że aktor wiedział o narkotykach. Aktor Marek Bukowski został zatrzymany pół roku temu pod zarzutem posiadania marihuany. Bukowski bronił się twierdząc, że znalezione w samochodzie narkotyki nie należały do niego. Warszawska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie. Sprawa przeciwko Markowi Bukowskiemu ruszyła po tym jak we wrześniu 2014 roku w jego samochodzie znaleziono zawiniątko z czterema gramami marihuany. Aktor od początku nie przyznawał się do winy twierdząc, że znalezione narkotyki nie należą do niego. Prokuratura po ponad półrocznym śledztwie umorzyła sprawę. - Postępowanie dowodowe nie pozwoliło na wykazanie, że podejrzany miał świadomość, iż w jego samochodzie znajdują się narkotyki - informuje prok. Przemysław Nowak, rzecznik stołecznej prokuratury z portalem Warszawa.gazeta.pl. Tezę o podrzuceniu marihuany do samochodu aktora ma potwierdzać fakt, że na zawiniątku nie znaleziono jego odcisków palców ani śladów DNA. Na jego korzyść działał fakt, że tydzień przed zatrzymaniem ktoś włamał się do samochodu, w którym później znaleziono narkotyki. - Okoliczność tę potwierdził w swoich zeznaniach sąsiad podejrzanego oraz stróż osiedlowy, którzy widzieli zakapturzoną osobę w samochodzie. Podczas włamania nic nie zginęło - potwierdza prok. Nowak. Warszawa.gazeta.pl powołując się na swoich informatorów z policji podaje jeszcze jeden wątek w sprawie. Donos na aktora, prawdopodobnie, złożył jeden z paparazzo polujących na zdjęcia gwiazd. - Policję powiadomiła nieustalona osoba, dzwoniąca z karty pre-paid. Osoba ta wskazała jednocześnie aktualne miejsce pobytu podejrzanego. Osoba ta nie przedstawiła się, w toku postępowania nie udało się ustalić jej tożsamości. Bezpośrednio po zatrzymaniu Marka B. na miejscu pojawili się tzw. paparazzi - informuje rzecznik prokuratury. Marek Bukowski jeszcze nie skomentował wyniku śledztwa prokuratury. Na Facebooku napisał krótko: "Pozdrawiam serdecznie i na razie pozostawiam bez komentarza. Ale niebawem na pewno się odezwę".

Sprawa przeciwko Markowi Bukowskiemu ruszyła po tym jak we wrześniu 2014 roku w jego samochodzie znaleziono zawiniątko z czterema gramami marihuany. Aktor od początku nie przyznawał się do winy twierdząc, że znalezione narkotyki nie należą do niego. Prokuratura po ponad półrocznym śledztwie umorzyła sprawę.

Postępowanie dowodowe nie pozwoliło na wykazanie, że podejrzany miał świadomość, iż w jego samochodzie znajdują się narkotyki - informuje prok. Przemysław Nowak, rzecznik stołecznej prokuratury z Warszawa.gazeta.pl.

Tezę o podrzuceniu marihuany do samochodu aktora ma potwierdzać fakt, że na zawiniątku nie znaleziono jego odcisków palców ani śladów DNA. Na jego korzyść działał fakt, że tydzień przed zatrzymaniem ktoś włamał się do samochodu, w którym później znaleziono narkotyki.

Okoliczność tę potwierdził w swoich zeznaniach sąsiad podejrzanego oraz stróż osiedlowy, którzy widzieli zakapturzoną osobę w samochodzie. Podczas włamania nic nie zginęło - potwierdza prok. Nowak.

Warszawa.gazeta.pl powołując się na swoich informatorów z policji podaje jeszcze jeden wątek w sprawie. Donos na aktora, prawdopodobnie, złożył jeden z paparazzo polujących na zdjęcia gwiazd.

Policję powiadomiła nieustalona osoba, dzwoniąca z karty pre-paid. Osoba ta wskazała jednocześnie aktualne miejsce pobytu podejrzanego. Osoba ta nie przedstawiła się, w toku postępowania nie udało się ustalić jej tożsamości. Bezpośrednio po zatrzymaniu Marka B. na miejscu pojawili się tzw. paparazzi - informuje rzecznik prokuratury.

Marek Bukowski jeszcze nie skomentował wyniku śledztwa prokuratury. Na Facebooku napisał krótko:

Pozdrawiam serdecznie i na razie pozostawiam bez komentarza. Ale niebawem na pewno się odezwę.

Marek Bukowski komentuje artykuł na Facebooku

Facebook.com/pages/Marek-Bukowski

em

POLUB NAS