Anna Mucha molestowana w dzieciństwie. Poruszające wyznanie aktorki: Byłam zbyt przerażona, by cokolwiek z tym zrobić

Anna Mucha po raz pierwszy publicznie wyznała, że jako dziecko była molestowana seksualnie. Tę tajemnicę skrywała aż do dzisiaj.
Anna Mucha: Byłam molestowana Poruszające wyznanie aktorki W sieci ukazał się teaser najnowszego odcinka programu "W roli głównej". Prowadząca Magda Mołek zapytała Annę Muchę o to, czy była kiedyś molestowana seksualnie. Aktorka po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o bolesnych doświadczeniach z przeszłości. Jeśli miałabym być szczera, musiałabym odpowiedzieć, że tak. W relacjach zawodowych także - powiedziała. Aktorka dodała, że "nic z tym nie zrobiła". Dlaczego? Byłam dzieckiem. Byłam zbyt przerażona - wyjaśniła. Co więcej, gwiazda nie podzieliła się traumatycznymi przeżyciami nawet ze swoimi rodzicami. Chyba do dzisiaj im o tym nie powiedziałam. Boże, mamo, jak będziesz to teraz oglądać i się o tym dowiesz, to zaje*iście - powiedziała Mucha.

W sieci ukazał się właśnie teaser (ZOBACZ TUTAJ) najnowszego odcinka "W roli głównej". Prowadząca Magda Mołek zapytała Annę Muchę o to, czy była kiedyś molestowana seksualnie. Gdy na twarzy aktorki pojawił się uśmiech, Mołek zapewniła, że jest to pytanie na serio. Mucha pierwszy raz zdecydowała się opowiedzieć o doświadczeniach z przeszłości.

Jeśli miałabym być szczera, musiałabym odpowiedzieć, że tak. W relacjach zawodowych także - powiedziała.

Wyznała, że "nic z tym nie zrobiła". Dlaczego?

Bo byłam dzieckiem. Bo byłam zbyt przerażona, żeby cokolwiek z tym zrobić.

Co więcej, do czasu tej rozmowy traumatycznymi przeżyciami nie podzieliła się nawet ze swoimi rodzicami.

Chyba do dzisiaj jej o tym nie powiedziałam. Boże, mamo, jak będziesz to teraz oglądać i się o tym dowiesz, to zaje*iście - dodała.

Cały program "W roli głównej" z udziałem Anny Muchy będzie można zobaczyć w poniedziałek 6 kwietnia o godz. 22:25 w TVN Style.

Anna Mucha    2015-03-17KAPIF

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS