Russell Crowe wyznał, że był wkręcany przez Michaela Jacksona. "Dzwonił i robił rzeczy, jakie robi się w wieku 10 lat"

Aktor w szczerym wywiadzie opowiedział, jak Michael Jackson przez prawie trzy lata żartował sobie z niego przez telefon.
Michael Jackson wkręcał Russella Crowe "Dzwonił i robił rzeczy, jakie robi się w wieku 10 lat" "The Guardian" opublikował ciekawy wywiad z Russellem Crowe. Opowiedział między innymi o tym, że Michael Jackson odkrył sekretne nazwisko, pod jakim aktor meldował się w hotelach i "nękał" go telefonicznymi żartami. Nigdy się z nim nie spotkałem, nigdy nie uścisnąłem mu dłoni, ale on odkrył, pod jakim nazwiskiem zatrzymuję się w hotelach. Dzwonił do mnie i robił rzeczy, jakie zwykle robi się w wieku dziesięciu lat: "Czy to pan Wall? Jest tam jakiś pan Wall? Na czym trzyma się dach? Ha ha". To jest coś, z czego powinno się wyrastać, prawda? - mówił Crowe. Jesteście zaskoczeni?

"The Guardian" opublikował ciekawy wywiad z Russellem Crowe. Aktor opowiadał w nim między innymi o tym, jak był wkręcany przez Michaela Jacksona. Gwiazdor popu odkrył sekretne nazwisko, pod jakim Crowe meldował się w hotelach i "nękał" go "przez dwa lub trzy pie*rzone lata" telefonami.

Nigdy się z nim nie spotkałem, nigdy nie uścisnąłem mu dłoni, ale on odkrył, pod jakim nazwiskiem zatrzymuję się w hotelach. Bez względu na to, gdzie byłem, on dzwonił do mnie i robił rzeczy, jakie zwykle robi się w wieku dziesięciu lat: "Czy to pan Wall? Jest tam jakiś pan Wall? Na czym trzyma się dach? Ha ha". To jest coś, z czego powinno się wyrastać, prawda? - mówił Crowe.

601/27/2012 - Russell Crowe - 2012 Australian Academy of Cinema and Television Arts Awards - Arrivals - Soho House - West Hollywood, CA, USA - Keywords: AACTA, Aussie Awards Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1Andrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos

alex