Pokaz mody to nie miejsce dla dziecka, a widok mamy ubranej w wielką pończochę nie pomaga. Reakcja Wintour na płacz małej North DO PRZEWIDZENIA

Kanye West spełnia się jako artysta, a że to prawdziwy człowiek renesansu, przyszedł czas na zaprojektowanie własnej, bardzo nowatorskiej linii rajstop i podartych bluz. Ach, butów też. Na wszystko musiała patrzeć jego córka. I chyba nie był to najlepszy dzień jej życia.
North West przyćmiła ojca Muzyk i projektant spodziewał się, że to na niego będą patrzyli wszyscy Główną "atrakcją" pokazu kolekcji rajstop i bluz autorstwa Kanye Westa był płacz jego córki North. Anna Wintour i Beyonce dały poznać, że trochę im przeszkadza. Kanye West spełnia się jako artysta, a że to prawdziwy człowiek renesansu, przyszedł czas na zaprojektowanie własnej, bardzo nowatorskiej linii rajstop i podartych bluz. Ach, butów też. Na wszystko musiała patrzeć jego córka. I chyba nie był to najlepszy dzień jej życia. Trwa Nowojorski Tydzień Mody, a Kanye West zadziwia świat kolejnym talentem. Na jego pokazie nie mogło zabraknąć najbliższych. Mamy więc Beyonce, Jay'a Z, Puffa Diddy'ego oraz samą Annę Wintour. A na honorowym miejscu, pośrodku pierwszego rzędu (między Wintour a Beyonce) siedzi pani Kardashian West z małą North West na kolanach. Tak wygląda sceneria dramatu, ale po kolei. Najpierw nic nie zapowiadało nadchodzącego zła. Przed pokazem Kim ubrana w stylizację autorstwa utalentowanego męża, sam West i słynna Anna Wintour żywo dyskutowali. Ot, normalna scenka z Fashion Weeku. Ale kiedy sala zapełniła się gośćmi, a na kolanach Kim usiadła wystylizowana Nori, zaczął się prawdziwy dramat. Pokaz trwał, a córka projektanta płakała w najlepsze. Jeśli pomyśleliście, że Kim powinna po prostu wyjść z córką na zaplecze - nie jesteście jedyni. Internauci szybko wyłapali minę Beyonce, a przede wszystkim naczelnej "Vogue'a". Mocno zaciśnięte usta, wzrok wbity w wybieg - obie panie zachowują się, jakby nie widziały, że kilkanaście centymetrów od nich płacze maleńka dziewczynka. Kim chyba też zdała sobie sprawę z tego, że tym razem to nie ona ma być w centrum uwagi (zresztą i tak nie była). Wstała i wyprowadziła małą Nori. Przy okazji prezentując, jak genialna stylizacja autorstwa jej męża prezentuje się z tyłu. Widzicie tę ulgę i delikatne uśmiechy na twarzach gości? To chyba nie przypadek. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Także dla panny West. Kim mogła wrócić i podziwiać dzieła męża w spokoju.

Trwa Nowojorski Tydzień Mody, a Kanye West zadziwia świat kolejnym talentem. Na jego pokazie nie mogło zabraknąć najbliższych. Mamy więc Beyonce, Jay'a Z, Puffa Diddy'ego oraz samą Annę Winour. A na honorowym miejscu, pośrodku pierwszego rzędu (między Wintour a Beyonce) siedzi pani Kardashian West z małą North West na kolanach. Tak wygląda sceneria dramatu, ale po kolei.

Najpierw nic nie zapowiadało nadchodzącego zła. Przed pokazem Kim ubrana w stylizację autorstwa utalentowanego męża, sam West i słynna Anna Wintour żywo dyskutowali. Ot, normalna scenka z Fashion Weeku.

Kanye West, Anna Wintour i Kim KardashianBebeto Matthews (AP Photo/Bebeto Matthews)

Ale kiedy sala zapełniła się gośćmi, a na kolanach Kim usiadła wystylizowana Nori, zaczął się prawdziwy dramat. Pokaz trwał, a córka projektanta płakała w najlepsze.

Beyonce, Kim Kardashian, North West, Anna WintourLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

Płakała:

Jay-Z, Beyonce, Kim Kardashian, Anna WinourLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

I płakała:

Kim Kardashian i North WestLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

Jeśli pomyśleliście, że Kim powinna po prostu wyjść z córką na zaplecze nie jesteście jedyni. Internauci szybko wyłapali minę Beyonce, a przede wszystkim naczelnej "Vogue'a". Mocno zaciśnięte usta, wzrok wbity w wybieg - obie panie zachowują się, jakby nie widziały, że kilkanaście centymetrów od nich płacze maleńka dziewczynka.

Kim chyba też zdała sobie sprawę z tego, że tym razem to nie ona ma być w centrum uwagi (zresztą i tak nie była). Wstała i wyprowadziła małą Nori:

Kim Kardashian, North WestLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

Przy okazji prezentując, jak genialna stylizacja autorstwa jej męża prezentuje się z tyłu. Widzicie tę ulgę i delikatne uśmiechy na twarzach gości? To chyba nie przypadek.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Także dla panny West:

Kim Kardashian i North WestLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

Kim mogła wrócić i podziwiać dzieła męża w spokoju:

Sean Combs, Jay-Z, Beyonce i Kim KardashianLUCAS JACKSON / REUTERS / REUTERS

I po co było to całe zamieszanie:

jus