"Pojechała pod prąd i rozbiła auto". Kilka dni przed incydentem w wannie, Bobbi Kristina miała niebezpieczny wypadek. Kolejne informacje zaskakują

Cztery dni przed podtopieniem we własnej wannie, córka Whitney Houston miała poważny wypadek samochodowy. Z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas drogi.

Drogówka nadal nie ma pewności, czy Bobbi Kristina straciła panowanie nad autem, czy pojechała pod prąd rozmyślnie. Wiadomo, że 27 stycznia dziewczyna jechała swoim jeepem liberty przez Roswell, w stanie Georgia.

Pojechała pod prąd i uderzyła czołowo w forda taurusa. Kierowca i pasażer z forda byli ranni, konieczna była hospitalizacja. Bobbi Kristina była opatrzona na miejscu - donosi HollywoodLife.com.
Nie jest jasne, czy uraz odniesiony w wypadku wpłynął na jej obecny stan zdrowia - zauważa PerezHilton.com.

Nie wiemy, czy wypadek był elementem groźnej gry, którą Bobbi mogła prowadzić z własnym życiem. Jej rodzina przekonuje, że podtopienie w wannie nie było próbą samobójczą. Podobnego zdania wydaje się być policja, intensywnie badając udział Nicka Gordona w tej niedoszłej tragedii. Tymczasem Bobbi Kristina Brown przebywa w szpitalu w Atlancie. Jest podłączona do respiratora. By zmniejszyć opuchliznę mózgu, lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej.

socha

POLUB NAS