Córka Whitney Houston nadal w stanie śpiączki. W rodzinie zaostrza się konflikt, a na jaw wychodzą kolejne fakty. Bobbie Brown przewieziono do...

Podczas gdy córka Houston walczy o życie, jej rodzina zajmuje się kłótniami. Partner dziewczyny podobno został siłą wyprowadzony ze szpitala.
Córka Houston nadal w stanie śpiączki W rodzinie zaostrza się konflikt, a na jaw wychodzą kolejne fakty Podczas gdy córka Houston walczy o życie, jej rodzina zajmuje się kłótniami. Partner dziewczyny podobno został siłą wyprowadzony ze szpitala. Bobbi Kristina Brown została w środę przewieziona ze szpitala w North Fulton do szpitala Emory University w Atlancie. Powodem nie jest polepszający się stan zdrowia dziewczyny, a decyzja jej ojca, Bobby'ego Browna. - W szpitalu w North Fulton zapanował prawdziwy chaos, gdy ratownicy zabrali Krissy - mówił informator w rozmowie z Radaronline.com. Możliwe, że córka Whitney Houston w nowym szpitalu "który specjalizuje się w problemach neurologicznych", (tak podaje TMZ.com), będzie mogła liczyć na lepszą opiekę. Niestety wygląda na to, że górę przejmują emocje i ciągnące się od lat kłótnie rodzinne. Podobno ojciec Bobbi Kristiny chce, by córka była jak najdalej od swego partnera, Nicka Gordona. - Bobby nie chce, by Nick był w pobliżu Krissy i uważa, że on jest odpowiedzialny za to, że jego córka jest obecnie na oddziale intensywnej terapii - dodaje informator. Do tej pory Nick Gordon był przedstawiany jako mąż Bobbi Kristiny Brown. Teraz jej ojciec twierdzi, że para tak naprawdę nigdy nie wzięła ślubu. Ich związek od początku budził emocje, Gordon jest bowiem przybranym synem Whitney Houston. Prawnik Browna wystosował w tej sprawie oświadczenie. - Obecnie badamy wydarzenia, które doprowadziły do hospitalizacji Bobbi Kristiny. Aby skorygować wcześniejsze doniesienia - Bobbi Kristina nie jest i nigdy nie była żoną Nicka Gordona - mówił. Ponadto informator portalu twierdzi, że 31 stycznia, a więc w dniu, gdy Bobbi Kristina trafiła do szpitala, był świadkiem tego, jak policjanci siłą wyprowadzili Nicka Gordona. - Dało się słyszeć szarpaninę. Jakieś 3 minuty później wyprowadzili go - mówił. Nad łóżkiem Bobbi Kristiny Brown miało dojść do ostrej awantury. Gordon z kolei obwinia ojca swojej dziewczyny. - Gordon zdenerwował się na Browna i powiedział mu: "Tylko dlatego, że rodzina jej matki nienawidzi cię i wini za wszystko, co przeszła Whitney, nie oznacza, że masz wyżywać się na mnie" - mówił informator Hollywoodlife.com. Do tego dochodzi jeszcze jedna kłótnia rodzinna. Nick Gordon ma podobno zakaz zbliżania się do ciotki Bobbi, Pat Houston. Pat Houston złożyła wniosek w marcu 2014 roku, bo "Nick zagrażał jej życiu i zamieszczał zdjęcia z bronią, które miały wywołać obawy o jej bezpieczeństwo", informował Uk.eonline.com. Zagraniczne portale zgodnie podkreślają: bardzo smutne jest, że w sytuacji, gdy Bobbi Kristina walczy o życie, kłótnie rodzinne tylko przybierają na sile.

Bobbi Kristina Brown została w środę przewieziona ze szpitala w North Fulton do szpitala Emory University w Atlancie. Powodem nie jest polepszający się stan zdrowia dziewczyny, a decyzja jej ojca, Bobby'ego Browna.

W szpitalu w North Fulton zapanował prawdziwy chaos, gdy ratownicy zabrali Krissy - mówił informator w rozmowie z Radaronline.com.

Możliwe, że córka Whitney Houston w nowym szpitalu "który specjalizuje się w problemach neurologicznych", (tak podaje TMZ.com), będzie mogła liczyć na lepszą opiekę. Niestety wygląda na to, że górę przejmują emocje i ciągnące się od lat kłótnie rodzinne. Podobno ojciec Bobbi Kristiny chce, by córka była jak najdalej od swego partnera, Nicka Gordona.

Bobby nie chce, by Nick był w pobliżu Krissy i uważa, że on jest odpowiedzialny za to, że jego córka jest obecnie na oddziale intensywnej terapii - dodaje informator.

Do tej pory Nick Gordon był przedstawiany jako mąż Bobbi Kristiny Brown. Teraz jej ojciec twierdzi, że para tak naprawdę nigdy nie wzięła ślubu. Ich związek od początku budził emocje, Gordon jest bowiem przybranym synem Whitney Houston. Prawnik Browna wystosował w tej sprawie oświadczenie.

Obecnie badamy wydarzenia, które doprowadziły do hospitalizacji Bobbi Kristiny. Aby skorygować wcześniejsze doniesienia - Bobbi Kristina nie jest i nigdy nie była żoną Nicka Gordona - mówił.

Nick Gordon , Bobbi Kristina BrownEmiley Schweich / PR Photos / Emiley Schweich / PR Photos

Ponadto informator portalu twierdzi, że 31 stycznia, a więc w dniu, gdy Bobbi Kristina trafiła do szpitala, był świadkiem tego, jak policjanci siłą wyprowadzili Nicka Gordona.

Dało się słyszeć szarpaninę. Jakieś 3 minuty później wyprowadzili go - mówił.

Nad łóżkiem Bobbi Kristiny Brown miało dojść do ostrej awantury. Gordon z kolei obwinia ojca swojej dziewczyny.

Gordon zdenerwował się na Browna i powiedział mu: "Tylko dlatego, że rodzina jej matki nienawidzi cię i wini za wszystko, co przeszła Whitney, nie oznacza, że masz wyżywać się na mnie" - mówił informator Hollywoodlife.com.

Do tego dochodzi jeszcze jedna kłótnia rodzinna. Nick Gordon ma podobno zakaz zbliżania się do ciotki Bobbi, Pat Houston. Pat Houston złożyła wniosek w marcu 2014 roku, bo "Nick zagrażał jej życiu i zamieszczał zdjęcia z bronią, które miały wywołać obawy o jej bezpieczeństwo", informował Uk.eonline.com. Zagraniczne portale zgodnie podkreślają: bardzo smutne jest, że w sytuacji, gdy Bobbi Kristina walczy o życie, kłótnie rodzinne tylko przybierają na sile.

%09/01/2009 - Bobbi Kristina Brown and Whitney Houston - Whitney Houston in Concert on Good Morning America Summer Concert Series - September 1, 2009 - Rumsey Playfield, Central Park - New York City, NY, USA - Keywords:  - 0 -  - Photo Credit: Janet Mayer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)Pr Photos

Vic