Najnowsze informacje o córce Whitney Houston: Policja znalazła w jej domu narkotyki

To niespodziewana wiadomość, ponieważ wcześniej policja twierdziła co innego.

Jako pierwszy poinformował o nowych faktach portal Tzm.com, który powołuje się na relację rodziny Bobbi Kristiny Brown.

Mamy potwierdzenie. W weekend policjanci po raz drugi przeszukali mieszkanie. Za pierwszym razem niczego nie znaleziono, ale dowiedzieliśmy się, że policja wróciła tam i coś znalazła.

Portal zwraca uwagę, że policja nie powiedziała konkretnie, co znalazła, lecz według tego, co mówi rodzina, są to właśnie narkotyki.

Dlaczego za pierwszym razem je przeoczono? Tmz.com tłumaczy, że wstępne przeszukanie było pobieżne i ograniczyło się tylko do tego, co "na wierzchu". Drugie było bardziej dokładne.

Sprawę komplikuje fakt, że Bobbi Kristina przebywała wcześniej w towarzystwie Maxwella Lomasa, który przed miesiącem został aresztowany pod zarzutem zamiaru dystrybucji marihuany i Xanaxu (preparat medyczny - red.), a wcześniej również był zamieszany w sprawy związane z narkotykami, alkoholem i bronią palną.

Aresztowano go 14 stycznia, a potem zwolniono za kaucją 15 tysięcy dolarów - donosił "Daily Mail".

Nieprzytomną Bobbi Kristinę Brown znalazł w sobotę rano mąż. Leżała w wannie z głową zanurzoną pod wodą, co doprowadziło do obrzęku mózgu. Choć rodzina jest "przygotowana na najgorsze", we wtorek rano dowiedzieliśmy się, że "jej stan się poprawił".

Bobbi Kristina Brown ma 21 lat. Jest córką Whitney Houston i Bobbiego Browna.

alex