Ciąg dalszy "afery chorzowskiej". Szulim ostro o Dodzie: Jej prawnik składał nam "propozycję", to "sądowy szantaż". Piosenkarka odpowiada

Na sądowy finał tej sprawy przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać, tymczasem obie skłócone gwiazdy wymieniają publicznie ciosy.

Sprawę nazwano hasłowo "aferą chorzowską", a poszło o wydarzenia sprzed roku na gali "Niegrzeczni", po których Agnieszka Szulim oskarżyła Dodę o to, że ta zaatakowała ją w toalecie. Teraz, w rozmowie z "Party", Agnieszka Szulim zdradziła nowe fakty związane z aferą.

Nie wiem, czy Rabczewska potrafi grać z nut, ale kłamać jak z nut potrafi. Rabczewska utrzymuje, że ja kłamię. Dlaczego więc w listopadzie, czyli aż 9 miesięcy temu po wydarzeniach w Chorzowie, złożyła akt oskarżenia przeciwko mnie, w którym sugeruje, że to ja zrobiłam jej wtedy krzywdę? Dlaczego jej prawnik dwukrotnie składał nam "propozycję": sprawa za sprawę, tzn. jeżeli ja wycofam sprawę, to ona swoją? Pewnie dlatego, że Rabczewska dobrze wie, co wydarzyło się w tamtej toalecie, i boi się o to, jaki może być finał tej sprawy w sądzie. Zwłaszcza teraz, gdy tak desperacko próbuje reanimować swoją karierę i wrócić do mediów. Stąd pomysł na "sądowy szantaż" - mówiła.

Doda zareagowała na zarzut o kłamstwo krótką ripostą.

Agnieszka twierdzi, że mój adwokat poprosił o ugodę, więc niech to udowodni, a potem zarzuca mi kłamstwo. A jeśli chodzi o reanimowanie kariery, to właśnie tym się zajmuję, idę nagrywać piosenki na moją nową płytę.

Sprawa trafiła do sądu, w grudniu odbyła się pierwsza rozprawa, ale nic nie wskazuje na to, żebyśmy zbyt prędko poznali wyrok.

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Ciąg dalszy "afery chorzowskiej". Szulim ostro o Dodzie: Jej prawnik składał nam "propozycję", to "sądowy szantaż". Piosenkarka odpowiada
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 32 razy 20

  Doda to ma w ogóle niesamowity charakter . Bo tak ..ma duże kompleksy , które nie przeszkadzają jej być mega megalomanką , uważającą siebie , niemalże za ósmy cud świata , właściwie wstydliwa i pruderyjna ,co nie przeszkadza jej na wystawienie publicznie gołego tyłka , kocha wystawne życie a jednocześnie mówi ,że pieniądze nie mają dla niej znaczenia,samodzielna kobieta , bez faceta jednak zagubiona sierotka Marysia , dla szczęśliwych wybrańców , cud , miód , malina ,dla tego kogo uzna za wroga , bezwzględna , artystka która ze swoim światowym show , objeżdża polskie wioski . Taka jest Doda a paranoja goła :).

 • fanizymiko

  Oceniono 19 razy 9

  Z walki Ciechanowskiej Królowej z "wieśniactwo, buractwo, Szulim" to najbardziej cieszą się reprezentujące je kancelarie prawne.:))

  Zanosi się na długotrwały i kosztowny proces. A panowie mecenasi już po jazdach próbnych u dealerów luksusowych marek. :))

 • aaricia

  Oceniono 21 razy 5

  obie siebie warte, ale akurat Szulim wyglada ze ma racje a Dodzina cos kreci.....niezle zagranie z tym prawnikiem, myslala ze zamiota pod dywan i rozejdzie sie po kosciach....niestety Szulim wyglada ze nie odpusci, i chyba dobrze w koncu....bo ilez mozna na ludzi sie rzucac z piesciami...to nie pierwszy raz jak 'krolowa' tak robi, tyle ze chyba dotad albo ludzie szli na ugode albo sie bali........

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Cóż za konfrontacja. Przy niej afera Watergate to pikuś.

 • baba_jaga

  Oceniono 11 razy 3

  Mieliśmy aferę oponkową teraz afera chorzowska, jutro krakowska a po jutrze zadupiowska, tylko czy ktoś wie o co chodzi i kogoś to obchodzi?

 • Rorate Coeli

  Oceniono 4 razy 2

  żeby nie takie sprawy nie było by co czytać trzeba by się zacząć martwić "co tam w polityce" a takt głupio bo głupio ale wesoło a bohatery zarabiają krocie

 • Artur Lubanski

  Oceniono 3 razy 1

  Wart Pac pałaca i pałac Paca! Jaki koń (Doda) jest każdy widzi,lecz umie śpiewać. Co potrafi Szulim??!

 • czik

  0

  Jak dla mnie to Szulimowa powinna dostać mocniej a Dodzina za to pojść do paki.

 • koja

  Oceniono 6 razy 0

  To raczej normalne, że w takich bzdurnych sprawach jedna ze stron próbuje dogadać się aby uniknąć dalszych procesów. Ludzie czekają na sprawy w sądach z ważniejszych powodów: gwałty, napady, kradzieże itd. A tu pani celebrytka zrobiła sobie z sądu cyrk. Z wcześniejszych artykułów przypominam sobie, że p.Szulim ma prawnika z urzędu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX