Córka Whitney Houston jest w śpiączce. W jej domu nie znaleziono narkotyków. Nowe informacje o stanie zdrowia Bobbi Kristiny

Bobbi Kristina Brown jest obecnie pod opieką lekarzy w szpitalu w Roswell. W sobotę została znaleziona nieprzytomna w wannie, w swoim domu. 21-letnia córka legendarnej piosenkarki była w stanie krytycznym.
Córka Whitney Houston jest w śpiączce Nowe informacje o stanie zdrowia Bobbi Kristiny Portal tmz.com podał, że Bobbi Kristina, córka Whitney Houston, jest w stanie śpiączki farmakologicznej z powodu obrzęku mózgu. Jej stan jest ciężki. Bobbi Kristina Brown została uratowana dzięki mężowi i jego przyjacielowi - to oni weszli do jej domu w sobotę rano. Bobbie Brown leżała w wannie, a mężczyźni rozpoczęli jej reanimację. Gdy na miejscu pojawiło się pogotowie, Brown została przewieziona do szpitala North Fulton. - Nie mogę udzielać informacji na temat stanu jej zdrowia, z uwagi na prawo do prywatności pacjentki - skomentowała w rozmowie z Usmagazine.com Lisa Holland, rzecznik prasowy policji. - Wiem, że żyje, a jedyne informacje, jakie przekazaliby mi lekarze dotyczyłyby zmieniającego się jej stanu zdrowia. Portal tmz.com podaje, że Bobbi Kristina została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej z powodu obrzęku mózgu. Jej stan jest ciężki. Przy dziewczynie czuwają bliscy. Do szpitala przyjechał ojciec Bobbi i były mąż Whitney Houston, Bobby Brown. Od razu po tym, jak dotarła do niego informacja o stanie zdrowia córki, przyleciał z Los Angeles swoim prywatnym samolotem. Policja przeszukała dom Brown - jedną z hipotez było przedawkowanie leków lub narkotyków. Śledczy nie znaleźli żadnych otwartych fiolek czy podejrzanych substancji - powiedziała na konferencji prasowej Lisa Holland. - Wciąż badamy sprawę, ale nie wygląda na to, by znaleziono jakiekolwiek ślady środków odurzających. Bulls Ci, którzy podejrzewali, że Bobbie mogła przedawkować lekarstwa lub narkotyki, zwracali uwagę na zbieżność jej nieszczęśliwego wypadku z trzecią rocznicą śmierci Whitney Houston, która przypada 11 lutego: - Nigdy nie pogodziła się ze śmiercią Whitney - zdradził Usmagazine.com znajomy dziewczyny. - To bardzo smutne. To wydarzenie uderzyło w nią mocniej, niż większość ludzi może sądzić. Póki co policja wykluczyła udział osób trzecich: - Nie ma powodów, by moglibyśmy przypuszczać, że w domu odbyła się awantura lub stało się coś, w co zamieszane były inne osoby - zapewniła rzeczniczka policji.

Dziewczyna została uratowana dzięki mężowi i jego przyjacielowi - to oni weszli do jej domu w sobotę rano. Bobbie Brown leżała w wannie, a mężczyźni rozpoczęli jej reanimację. Gdy na miejscu pojawiło się pogotowie, Brown została przewieziona do szpitala North Fulton.

Nie mogę udzielać informacji na temat stanu jej zdrowia, z uwagi na prawo do prywatności pacjentki - skomentowała w rozmowie z Usmagazine.com Lisa Holland, rzecznik prasowy policji. - Wiem, że żyje, a jedyne informacje, jakie przekazaliby mi lekarze dotyczyłyby zmieniającego się jej stanu zdrowia.

Portal tmz.com podaje, że Bobbi Kristina została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej z powodu obrzęku mózgu. Jej stan jest ciężki.

Przy dziewczynie czuwają bliscy. Do szpitala przyjechał ojciec Bobbi i były mąż Whitney Houston, Bobby Brown. Od razu po tym, jak dotarła do niego informacja o stanie zdrowia córki, przyleciał z Los Angeles swoim prywatnym samolotem.

Policja przeszukała dom Brown - jedną z hipotez było przedawkowanie leków lub narkotyków.

Śledczy nie znaleźli żadnych otwartych fiolek czy podejrzanych substancji - powiedziała na konferencji prasowej Lisa Holland. - Wciąż badamy sprawę, ale nie wygląda na to, by znaleziono jakiekolwiek ślady środków odurzających.

tSinger Whitney Houston (L) and her daughter Bobbi Kristina Brown arrive at the Pre-Grammy Gala & Salute to Industry Icons with Clive Davis honoring David Geffen in Beverly Hills, California on February 12, 2011. REF NO : 74018 FOR EDITORIAL USE ONLYBulls

Ci, którzy podejrzewali, że Bobbie mogła przedawkować lekarstwa lub narkotyki, zwracali uwagę na zbieżność jej nieszczęśliwego wypadku z trzecią rocznicą śmierci Whitney Houston, która przypada 11 lutego:

Nigdy nie pogodziła się ze śmiercią Whitney - zdradził Usmagazine.com znajomy dziewczyny. - To bardzo smutne. To wydarzenie uderzyło w nią mocniej, niż większość ludzi może sądzić.

Póki co policja wykluczyła udział osób trzecich:

Nie ma powodów, by moglibyśmy przypuszczać, że w domu odbyła się awantura lub stało się coś, w co zamieszane były inne osoby - zapewniła rzeczniczka policji.

Bobbi Kristina Brown, Whitney HoustonFACE TO FACE/REPORTER/Mayer/face to face

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
Córka Whitney Houston jest w śpiączce. W jej domu nie znaleziono narkotyków. Nowe informacje o stanie zdrowia Bobbi Kristiny
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 48 razy 40

  u Peaches Geldorf tez wszyscy na poczatku twierdzili, ze niczego nie brala, pozniej sie okazalo, ze rodzina sprzatnela co bylo do sprzatniecia a ona sama przedawkowala heroine jak jej mama.

  Corka Whitney zostala znaleziona nieprzytomna w wannie, jak jej mama. Ciekawe co maz z kumplem schowali zanim zjawila sie policja?

  Przy tak popieprzonych rodzicach ona nie mogla wyrosnac na zrownowazona osobe.

 • pannamigootka

  Oceniono 20 razy 4

  Szkoda dziewczyny;[Może chciała być, już z mamą.

 • isa sss

  Oceniono 7 razy -5

  dziwny zbieg okolicznosci ze obie znalezniono w wannie ,przypomina sprawe Brittany Murphy ktora znaleziono martwą a kilka misiecy pozniej w taki sam sposob umarl jej maz -coz z sercem i zapalenie pluc , dla mnie to potwierdza treze morderstw w jakichs dziwnych okultystycznych rytualach.

 • boo.boo

  Oceniono 9 razy -5

  Dzięki takim hienom dziennikarskim, które nieustannie nazywają ją "córka W H" ta biedna dziewczyna postanowiła zakónczyć żywota.

 • braddock

  Oceniono 25 razy -19

  W szpitalu w Roswell?! Taki odlot miała, że za niezidentyfikowany obiekt latający ją uznali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX