Córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu. Zawieziono ją do szpitala

Córkę Whitney Houston, Bobbi Kristinę Brown, znaleziono nieprzytomną w wannie w jej domu. Została przewieziona do szpitala.

Nick Gordon (mąż Kristiny) i jego przyjaciel znaleźli Brown nieprzytomną w wannie w jej domu w sobotę rano. Gordon podobno błyskawicznie rozpoczął reanimację i prowadził ją do czasu, aż na miejsce przybyli ratownicy i policja, donosi TMZ.com. Bobbi Kristina Brown została przewieziona do szpitala North Fulton w Rooswell o godz. 10:25 amerykańskiego czasu. Informację potwierdziła rzeczniczka prasowa policji w Rooswell, Lisa Holland.

Według  portalu TMZ.com lekarze ustabilizowali funkcje układu oddechowego Kristiny. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego Brown była nieprzytomna. W tej sprawie wszczęto już postępowanie. Rzecznik prasowy szpitala zdecydowanie odmówił komentarza.

Brown jest córką Whitney Houston i Bobby'ego Browna. Ma 21 lat.

Śmierć Whitney Houston

Prawie 3 lata temu, 11 lutego 2012 roku, Houston została znaleziona martwa w wannie w hotelu Hilton w Beverly Hills. Wokalistka zmarła w wyniku utonięcia, jednak do jej śmierci pośrednio przyczyniły się także zmiany miażdżycowe oraz zażywanie kokainy, jak podało wtedy biuro koronera hrabstwa Los Angeles. Oprócz kokainy w jej organizmie wykryto także marihuanę, Benadryl (lek na alergię) oraz Xanax i Flexeril (leki uspokajające).

Vic