Kuźniar odpowiada internautom. "Każdy leming zagłosuje na Ogórek". Ma kredyt we frankach? I najważniejsze: czy Rurek nadal pracuje?

Jarosław Kuźniar zdecydowanie nie jest ulubieńcem internautów. Dlatego zapytany, dlaczego podjął się AMA (ask me anything), odpowiedział, że lubi wyzwania, ale równocześnie - "jest samobójcą". Źle nie było - wręcz przeciwnie.

Najwyraźniej mamy nowego "mistrza ciętej riposty". Nie jest już nim znany z dowcipów i kultowy "wujek Staszek", ale Jarosław Kuźniar. Dziennikarz TVN-u w cuglach poradził sobie z trudnymi, niekiedy mocno podchwytliwymi pytaniami internautów w zorganizowanej na portalu Wykop.pl sesji. Całkowicie też przejął internetowy styl komunikacji i na krótkie, ale treściwe pytania, udzielał równie krótkich odpowiedzi.

Jarosław KuźniarScreen z Wykop.pl

Pytania dotyczyły głównie aktualnych, gorących wydarzeń, ale też i odnosiły się do osoby samego Kuźniara. Jeden z pytających chciał wiedzieć, co sądzi o Magdalenie Ogórek, która według niego prezydentem raczej nie zostanie, bo "lemingi i tak zagłosują na Bronka".

Każdy szanujący się leming zagłosuje na Ogórek - odpowiedział.

Padło też pytanie o stosunek Jurka Owsiaka, któremu niedawno Kuźniar zalecał "odpoczynek". Dziennikarz podtrzymał tę opinię.

Raczej pozytywny. Uważam, że nie powinien za siebie przepraszać, ale powinien odpocząć.

Internauci pytali go również, w jakiej walucie ma kredyt ("W euro, boli trochę mniej"), komu wolałby pomóc: górnikom, czy frankowiczom ("Frankowiczom"), albo czy wierzy w emeryturę z ZUS-u ("Nie").

Ktoś przypomniał, że kilka lat temu Kuźniar prowadził "X Factor" i zarzucił mu, że jest mało rozrywkową osobą.

W Polsce rozrywka to wciąż czerwona kulka w nosie klauna, ale to dojrzeje - padła odpowiedź.

Swego czasu w internecie krążył zrzut ekranu z prowadzonego przez Kuźniara na żywo programu, w którym na ekranie pojawił się wpis internauty: "Kuźniar, twoja matka się ciebie wstydzi". Zapytany, jak jego matka zareagowała na wpis, odparł: "Potwierdziła".

Jedno z mocniejszych pytań dotyczyło Radka Sikorskiego, "grillowanego" przez TVN. Kuźniar przyznał, że stacja robi tak, ponieważ polityk podpadł dziennikarzom... charakterem.

Jedno z ciekawszych, ale niezwiązanych bezpośrednio z Kuźniarem pytań dotyczyło słynnego Rurka, którego Kamil Durczok kilka lat temu obrzucił sążnistą wiązanką za "upier*lony stół". Nagranie wypłynęło do sieci i wszyscy zadawali pytanie, kim jest negatywny bohater wiązanki. To był Artur Rurarz, realizator wizji w TVN. Kuźniar potwierdził, że Rurek wciąż pracuje w redakcji.

Z lapidarnych wypowiedzi Kuźniara wprawdzie nie dowiedzieliśmy się o nim za wiele, ale wydaje się, że nie o to tu chodziło. Internauci usiłowali raczej zapędzić dziennikarza pod ścianę niewygodnymi pytaniami, jednak ten zręcznie unikał pułapek i całkiem sprawnie potrafił rozbroić nawet ewidentne miny, jak na przykład tę w pytaniu o reakcję matki.

Jarosław KuźniarScreen z Wykop.pl

alex

Więcej o:
Komentarze (41)
Kuźniar odpowiada internautom. "Każdy leming zagłosuje na Ogórek". Ma kredyt we frankach? I najważniejsze: czy Rurek nadal pracuje?
Zaloguj się
 • buzhidao

  Oceniono 374 razy 250

  No chyba czytaliśmy inne AMA, bo w tym wczorajszym to Kuźniar jedynie udowodnił, że nazywanie go specjalistą od social media jest żartem. Do tego pisał ze sponsorowanego konta.

 • Wiktor Raczkowski

  Oceniono 231 razy 151

  Kuźniar to taki Czerepach wśród dziennikarzy. Przygotował sobie 10 odpowiedzi pasujących do każdego pytania

 • koja

  Oceniono 267 razy 131

  Pan Jarosław powinien się cieszyć, że tak wielu Polaków ma kiepskie poczucie humoru. W przeciwnym razie kto oglądałby jego stację telewizyjną.

 • m_234

  Oceniono 156 razy 98

  Z treści powyższego dowiedziałem się, że Jarek ma matkę!
  Do tej pory byłem przekonany, że jest niepokalanie poczęty przez TVN24 poprzez pączkowanie.

 • RAV

  Oceniono 122 razy 78

  Kuzniar kompletnie nie potrafi rozmawiać z ludzmi na antenie. Nie wiem czemu to trwa i trwa i nikt mu nie zwraca uwagi. Gosc sie wypowiada A TEN SWOIM IRYTUJĄCYM GLOSEM NAGMINNIE MU PRZESZKADZA CO POWODUJE ROWNOLEGLY DIALOG I KOMPLETNIE NIE SLYCHAC ANI JEGO ANI GOSCIA.

 • obywateleu

  Oceniono 80 razy 60

  Czy ktoś pytał tego pana dlaczego nie dotrzymuje słowa danego publicznie ?

 • kiciuleczek

  Oceniono 71 razy 49

  Każdy jego gość powinien zostać wyposażony w gumowy młotek.
  Jak przerywa, wcina się, to łup, młotkiem w łeb.
  Niedawno gościł p. Sulik, rzecznik rządu, traktował ją jak kuchtę, dziwie sie, że nie wyszla.
  Pokazał ją, obsztorcował, że sie spóźniła i.... włączył reklamy.
  Po długotrwałych (!) reklamach znalazł czas dla pani rzecznik, ale ciągle jej przerywał swoimi mądrościami.
  Czy rząd to przybudówka do TVN24 i dlatego wszystko znosi?
  Juz widzę, jak zareagowałby na takie traktowanie Urban, kiedy był rzecznikiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX