Miłość życia Aniston? Wcale nie Pitt ani obecny narzeczony. "Ten jedyny" aktorki w 2007 roku zmarł na raka

Aniston po wielu burzliwych związkach znalazła szczęście u boku Justina Theroux. Ale to wcale nie on, ani nawet były mąż, miał być tym jedynym. Aktorka opowiedziała o młodzieńczej miłości, którą przerwała śmierć ukochanego.

Od rozpadu uchodzącego niegdyś za idealne małżeństwa Jennifer Aniston i Brada Pitta minęło już prawie 10 lat, ale media i fani na całym świecie wciąż ekscytują się tematem, prześcigając się w doniesieniach o cierpieniu Aniston, która nigdy nie miała pogodzić się z tym, że jej były mąż znalazł szczęście u boku Angeliny Jolie. Parę dni temu gwiazda stwierdziła, że sprawą bardziej emocjonują się media, a dla niej rozwód wcale nie był taki bolesny.

Teraz, w rozmowie z magazynem "New York Times"aktorka wyznała, że, wbrew temu co mogłoby się wydawać, największą miłość przeżyła na długo, zanim poznała Pitta. Gdy miała 25 lat, spotykała się z mężczyzną, o którym myślała, że będzie tym jedynym. Gwiazda nie ujawniła jego tożsamości, ale portalowi DailyMail.co.uk udało się dotrzeć do źródła, które ujawniło, że chodzi o aktora musicalowego Daniela McDonalda.

To była moja pierwsza miłość. Spędziliśmy wspólnie pięć lat. Miał być tym jedynym. Ale byłam wtedy młoda i głupia - wyznaje Aniston.

Aktorka nie miała szansy na naprawienie błędów. Ukochany Jennifer w 2007 roku zmarł na raka mózgu. Gwiazda wierzy, że wciąż w jakiś sposób jest obecny w jej życiu i czuwa nad jej szczęściem.

To on musiał mi zesłać Justina, by wynagrodzić mi to wszystko - stwierdziła.

Aniston i Theroux są zaręczeni. W innym z ostatnio udzielonych wywiadów aktorka wyznała, że początki tej znajomości wcale nie były łatwe. Przy pierwszym spotkaniu Justin nie zrobił na niej większego wrażenia:

Pamiętam, że pomyślałam, że jest bardzo "gorący". Ale był strasznie małomówny. Później dowiedziałam się, że był po prostu strasznie zmęczony po pracy. To był jego jedyny wolny wieczór. Był bardzo słodki i ciekawie ubrany, ale miałam wrażenie, że zupełnie pozbawiony osobowości - wyznała w rozmowie z magazynem "In Style".

Jennifer Aniston and Justin Theroux arrive at the 85th Academy Awards in Hollywood, California February 24, 2013. REUTERS/Adrees Latif (UNITED STATES TAGS:ENTERTAINMENT) (OSCARS-ARRIVALS) SLOWA KLUCZOWE: :rel:d:bm:LR1E92P02W36U

Fot. ADREES LATIF REUTERS

em

Więcej o:
Komentarze (2)
Miłość życia Aniston? Wcale nie Pitt ani obecny narzeczony. "Ten jedyny" aktorki w 2007 roku zmarł na raka
Zaloguj się
 • Paweł Trembecki

  Oceniono 19 razy 13

  A ja tam wolę pos. Pawłowicz; baba przy kości, a jaki ma apetyt, a jaką mor...ę od ucha do ucha !

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Ona to kilku facetów w życiu miała :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX