Angelina Jolie spotkała się z papieżem Franciszkiem. Obejrzeli najnowszy film gwiazdy. "To wielki zaszczyt"

Angelina Jolie odwiedziła Watykan na zaproszenie samego papieża Franciszka. W Papieskiej Akademii Nauk aktorka i reżyserka pokazała swój najnowszy film pt. "Niezłomny".

Do spotkania doszło w czwartek rano w siedzibie Papieskiej Akademii Nauk. Papież oraz wybitni przedstawiciele nauk matematycznych i przyrodniczych z różnych państw obejrzeli "Niezłomnego" - film w reżyserii Angeliny Jolie o biegaczu olimpijskim, Louisie Zamperinim, który podczas II wojny światowej został wzięty do niewoli przez siły japońskie.

Zaproszenie do Watykanu z moim filmem to zaszczyt i wielkie uznanie dla historii, którą opowiedziałam w "Niezłomnym". Bohaterska historia Louisa jest wspaniałym przykładem siły i przebaczenia. Papież Franciszek, świadomy niesamowitej historii życia Louisa Zamperiniego, uprzejmie przyjął możliwość obejrzenia filmu - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez aktorkę.

Angelina Jolie była gospodynią pokazu wraz z synem Zamperiniego, Luke'iem. Sam bohater filmu nie dożył jego premiery - zmarł 2 lipca 2014 roku. Jolie zdążyła spędzić z nim wiele czasu i dobrze go poznać.

Bardzo kocham tego człowieka, niesamowicie go podziwiam. Wierzę w przesłanie jego historii, jest bardzo ważna. Nawet gdy czułam się przez to wszystko przytłoczona, byłam tak zmotywowana, żeby wszystko się udało, że nie miałam nic przeciwko całonocnej pracy - mówiła w "Us Weekly".

Do Rzymu Angelina Jolie przyjechała już w środę, paparazzi sfotografowali ją na zakupach z córkami Zaharą i Shiloh. Mimo wcześniejszych informacji, żonie nie towarzyszył Brad Pitt - jak podaje "Us Weekly", "nastąpiła zmiana w ostatniej chwili".

mte

Więcej o:
Komentarze (12)
Angelina Jolie spotkała się z papieżem Franciszkiem. Obejrzeli najnowszy film gwiazdy. "To wielki zaszczyt"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 0

  Jolie, u mnie nie zapunktujesz.

 • badziewiak66

  Oceniono 28 razy -2

  Aktorzy z Hollywood tak mają że niewielu przyjęło by zaproszenie od Papieża. Mel Gibson się wychylił i do dziś ma problemy.

 • bling.bling

  Oceniono 16 razy -6

  Podejmuje celebrytów, zupełnie jak Wojtyła

 • public_enemy_uk

  Oceniono 35 razy -19

  człowiek stojący na czele organizacji zatrudniającej kilkuset przestępców sexualnych spotyka się z aktorką - TAKI POWINIEN BYĆ TYTUŁ

 • cillian

  Oceniono 47 razy -25

  Podobno papież zrobi cud, i da jaj nowe piersi.
  Których amputację, tak bardzo katole krytykowali!

 • public_enemy_uk

  Oceniono 30 razy -26

  te indywiduum powinno być osadzone w więzieniu, a nie spotykać się z kobietami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX