Syn "Superniani" zatrzymany za pobicie i próbę gwałtu. "Oskarżony częściowo przyznał się do winy"

Po jednej z imprez na policję zgłosiła się była dziewczyna Pawła Z., która twierdzi, że syn gwiazdy telewizyjnej próbował ją zgwałcić.

26-letni syn Doroty Zawadzkiej, która przez lata uczyła Polaków jak wychowywać dzieci w programie "Superniania", został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji w niedzielę o 7:30. 24-letnia znajoma oskarżonego, Zofia P., zgłosiła się na komisariat twierdząc, że Paweł Z. pobił ją i próbował zgwałcić.

Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą - relacjonuje kobieta w rozmowie z "Super Expressem". - Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to rozwścieczyło go tylko bardziej. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę. Na szczęście udało mi się wyrwać i mu uciec.

Tabloid dotarł do komendant Agnieszki Hamelusz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, która potwierdza wpłynięcie zawiadomienia. Ze względu na nietrzeźwy stan, poszkodowaną przesłuchiwano dwa razy.

Policjanci zatrzymali Pawła Z. w jego mieszkaniu. Zrobili to po tym, jak na komisariat zgłosiła się młoda kobieta, zeznając, że ten mężczyzna pobił ją i próbował zgwałcić. Ponieważ pokrzywdzona nie była całkiem trzeźwa, musiała przyjść złożyć zeznania jeszcze raz po popołudniu. Około godziny 17. potwierdziła wcześniejsze zeznania i złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

W poniedziałek sprawą zajęła się warszawska prokuratura, skąd napływają kolejne informacje.

Będziemy składali wniosek o tymczasowe aresztowanie. Oskarżony częściowo przyznał się do winy - poinformował w rozmowie z portalem Niezależna.pl Zdzisław Kuropatwa z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście.

Fakt.pl dotarł z kolei do informacji, że Zofia P. i Paweł Z. byli kiedyś parą i podczas wspomnianej imprezy miało dojść pomiędzy nimi do poważnej awantury. Według źródeł portalu, na tym będzie opierać się linia obrony syna "Superniani".

Zdaniem Z. Zofia razem ze swoją koleżanką od dłuższego czasu planowała na nim zemstę. Miała bowiem do niego żal o ich dawniejszą relację - ujawnia źródło "Faktu".
Sprawą zajmie się póki Prokurator Rejonowy. Po przesłuchaniu poszkodowanej i oskarżonego będzie można dopiero postawić zarzuty - dodaje w rozmowie z gazetą Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

em

Więcej o:
Komentarze (9)
Syn "Superniani" zatrzymany za pobicie i próbę gwałtu. "Oskarżony częściowo przyznał się do winy"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 35 razy 25

  Ja swoją byłą też miałem ochotę utopić, udusić i ogólnie mówiąc zamordować.

  Ale rodzice mnie dobrze wychowali i przekazali , że tak nie można.

  Więc się ta cholera cieszy się dobrym życiem:))

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 11

  "Paweł Z., Dorota Zawadzka"
  Polska...

  Jak to "Oskarżony częściowo przyznał się do winy"?
  Znaczy włożył i nie wyjął, czy jak?

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 6

  co na to karny jeżyk?...

 • muminos1975

  Oceniono 12 razy 0

  smutne to jest- ponoc co -piąta para, zwiazek...jest tam ostra przemoc z biciem w roli głownej
  ja jak krzyknę na moja stara ;) juz kwas, a jak to zrobie przy dziecku , brrrr

 • kupogon

  Oceniono 11 razy -3

  Częściowo? Włożył do połowy?
  A wystarczyło nianiu zastosować stare sprawdzone metody wychowawcze.

  Idę pogonić wielkie kupiszcze.

 • majaeczka

  Oceniono 18 razy -6

  Alkohol..chęć zanocowania w mieszkaniu samotnego,pijanego mężczyzny,być może nachalna kokieteria..najczęściej kończą się w łóżku..Mam to szczęście,że mogą ostro zaszaleć,ale zawsze się kontroluję..nigdy nie miałam sytuacji /urwany film/..więc do podobnej sytuacji bym nie dopuściła /gdybym nie chciała oczywiście:)/,czasami trzeba myśleć i przewidywać za dwoje!Większość tutaj piszących wie,że alkohol potęguje wszystko..rozluźnia,wzmaga popęd,agresję...czasami sen?Na pewno nie doszukiwałabym się winy w mamie..winni są obydwoje..są dorośli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX