Obrazili ją w prywatnych mailach. Rudin przeprasza, a Pascal spotkała aktorkę na imprezie. Próbowała ją objąć. Spojrzenie Jolie mówi wszystko

"Oscar za najbardziej niezręczną sytuację uchwyconą na zdjęciu wędruje do Angeliny Jolie i Amy Pascal" - drwi "Daily Mail". Ich pierwsze spotkanie po odtajnieniu przez hakerów prywatnej korespondencji Pascal nie należało do najprzyjemniejszych.

Grupa hakerów, która włamała się na serwery firmy Sony odtajniła prywatne maile Amy Pascal (należy do zarządu Sony Pictures Entertainment) i producenta filmowego Scotta Rudina, w których filmowiec w bardzo mocnych słowach wypowiadał się o Angelinie Jolie. Oboje wystosowali oficjalne oświadczenia zawierające przeprosiny nie tylko wobec aktorki, lecz również wszystkich innych, których ich słowa mogłoby urazić. Warto tu dodać, że w innych wiadomościach żartowali sobie np. z koloru skóry prezydenta Obamy.

Prywatne wiadomości pomiędzy przyjaciółmi i znajomymi z pracy pisane w pośpiechu i bez większego zastanowienia czy wyczucia, nawet jeśli ich treść miała być jedynie żartem, mogą prowadzić do urażenia kogoś. Nie to było ich intencją - tłumaczy się Rudin. - Jest mi bardzo przykro i przepraszam za wszelkie szkody, jakie mogły wyrządzić.
Treść moich e-maili do Scotta była niewrażliwa i niestosowna i nie jest odzwierciedleniem tego, kim jestem - twierdzi natomiast Pascal. - Mimo że była to wykradziona prywatna korespondencja, biorę na siebie pełną odpowiedzialność za to, co napisałam i przepraszam wszystkich, których uraziłam.
Więcej o:
Komentarze (25)
Obrazili ją w prywatnych mailach. Rudin przeprasza, a Pascal spotkała aktorkę na imprezie. Próbowała ją objąć. Spojrzenie Jolie mówi wszystko
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 250 razy 194

  "Treść moich e-maili do Scotta była niewrażliwa i niestosowna i nie jest odzwierciedleniem tego, kim jestem - twierdzi natomiast Pascal. "

  nie, w ogole. przeciez to normalne, ze w prywatnej korespondencji udaje sie kogos, kim sie nie jest, a przy okazji oficjalnych spotkan mowi wszystko co sie mysli.

  mysle, ze kariere tej pani mozemy uznac za zakonczona. Jolie jest tylko jedna, zarabiaja na niej kupe kasy, jakas tam pani z produkcji da sie zastapic kims innym w 5 minut.

 • lastone

  Oceniono 119 razy 79

  teraz udają, że nic się nie stało, prostaki.

 • astreblue

  Oceniono 98 razy 48

  na miejscu Angeliny zachowałabym się tak samo: nie udawałabym nieuświadomionej i nie pozwoliłabym się tej Pascal się objąć. z drugiej strony... bądź co bądź była to prywatna korespondencja, Pascal ma prawo wyrobić sobie własną opinię na jej temat - nie wszystkich musimy lubić - , no ale i tak wszyło na jaw jaka z niej dwulicowa persona. Angelinę uważam za dobrą aktorkę - nie jakąś wybitnie uzdolnioną , po prostu dobrą (aczkolwiek za rolę w "Girl, Interrupted" słusznie otrzymała Oscara) i wspaniałą kobietę.
  Przeprosiny Rudina raczej nie załatwią sprawy.

 • rzygamnaplotka

  Oceniono 168 razy 38

  Ale o co chodzi?
  powiedzieli o niej prawdę... laska jest na tyle utalentowana, że potrafi zrobić tylko 2 miny i nie potrafi pokazać żadnych emocji... a w przemyśle filmowym jest tylko ze względu na ojca i umiłowania do sypania w młodości ze starszymi panami

 • morgana50

  Oceniono 115 razy 33

  z różnych względów jej nie lubię, ale nie o tym teraz, niektórzy ludzie są "mono" i tak jak Kristen Stewart to aktorka jednej miny i jednego wyrazu twarzy, tak Angie jest aktorką jednej roli ( której nie musi grać, bo taka jest) !! dobry aktor PRZEKONUJĄCO przedstawia nam, widzom różne postaci : ciepłe, zimne, straszne, komiczne, a ona tylko / aż jedne: zimne 'sucze'! też mi różnorodność granych postaci...

 • shego

  Oceniono 36 razy 20

  "Mr. & Mrs. Smith - 1995"? LOL

 • vahoo

  Oceniono 43 razy 11

  Coś takiego !! Obrazili w prywatnych mailach księżnę udzielną. Przecież była to rozmowa prywatna, każdy może się wypowiedzieć.
  A mało to tego rodzaju rozmów, ba...plotek( !!!!! ) na temat wszystkich ludzi??

 • pannamigootka

  Oceniono 15 razy 9

  Ludzie .. co innego myślą , co innego mówią i jeszcze co innego robią .. Angelina może jej wybaczy ale u mistrzyni drugiego planu, ma przesrane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX