Córka Korwin-Mikkego została zatrzymana na próbie kradzieży. "Jak głupia uznała, że prościej jest dokraść"

"To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść" - napisał szef Kongresu Nowej Prawicy na Facebooku, ale już usunął to zdanie.
Córka Korwin-Mikkego zatrzymana "To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść". Od czwartku media żyją informacją o tym, że ochrona przyłapała córkę Janusza Korwin-Mikkego, Korynnę, na próbie kradzieży w warszawskim hipermarkecie. Od czwartku wieczorem media żyją informacją o tym, że ochrona przyłapała córkę Janusza Korwin-Mikkego, Korynnę, na próbie kradzieży w warszawskim hipermarkecie OBI. Córka polityka przyznała się do winy, policja uznała jej czyn za wykroczenie, a nie przestępstwo, a Korynna otrzymała mandat 500 zł - podają Wiadomosci.gazeta.pl. Do sprawy na swoim profilu odniósł się polityk: "Ja tu wracam do Polski - a tu w Sieci huczy: Korwin-Mikke o poświadczenie nieprawdy; córka Korwina kradła w sklepie. I rzeczywiście. Kora robiła w tym OBI sporo zakupów, okradziono ją na 2000 zł, potem kupiła frezarkę z kompletem frezów - i ten "komplet" okazał się zdekompletowany. To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść. Policzyli Jej za cały komplet + 500 grzywny za wykroczenie" - napisał na Facebooku. Po 9 rano jednak edytował wpis dotyczący córki i okroił do: "Ja tu wracam do Polski - a tu w Sieci huczy: Korwin-Mikke oskarżony o poświadczenie nieprawdy; córka Korwina kradła w sklepie (wcale tego nie bagatelizuję, ale niech się sama tłumaczy)". Córka szefa Kongresu Nowej Prawicy długo nie miała nic wspólnego z polityką. Korynna jest najmłodszą z sześciorga dzieci przewodniczącego Kongresu Nowej Prawicy. W rozmowach z prasą przedstawia się jako projektantka mody, prowadzi też butik Lila Róż na warszawskim Powiślu - czytamy w Wiadomosci.gazeta.pl. Jednak w maju jej nazwisko pojawiło się na listach do wyborów do Parlamentu Europejskiego, była na dziewiątym miejscu w okręgu gorzowskim. Nie dostała jednak mandatu. Tak skomentowała swoją kandydaturę: - Dowiedziałam się dopiero kilka dni temu, ojciec mnie wpisał bez mojej wiedzy. Pewnie potrzebowali kobiet na listach, poza tym chciał, żeby nazwisko ją uwiarygodniło - mówiła w Natemat.pl.

Od czwartku wieczorem media żyją informacją o tym, że ochrona przyłapała córkę Janusza Korwin-Mikkego, Korynnę, na próbie kradzieży w warszawskim hipermarkecie OBI, jak podały Wiadomosci.dziennik.pl. Córka polityka przyznała się do winy, policja uznała jej czyn za wykroczenie, a nie przestępstwo, a Korynna otrzymała mandat 500 zł, podają Wiadomosci.gazeta.pl. Do sprawy na swoim profilu odniósł się polityk.

Ja tu wracam do Polski - a tu w Sieci huczy: Korwin-Mikke o poświadczenie nieprawdy; córka Korwina kradła w sklepie. I rzeczywiście. Kora robiła w tym OBI sporo zakupów, okradziono Ja na 2000 zł, potem kupiła frezarkę z kompletem frezów - i ten "komplet" okazał się zdekompletowany. To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść. Policzyli Jej za cały komplet + 500 grzywny za wykroczenie. - napisał na Facebooku.

Po 9 rano jednak edytował wpis dotyczący córki i okroił do:

Ja tu wracam do Polski - a tu w Sieci huczy: Korwin-Mikke oskarżony o poświadczenie nieprawdy; córka Korwina kradła w sklepie (wcale tego nie bagatelizuję, ale niech się sama tłumaczy).

Tak wyglądał pierwszy wpis.

Wpis Janusza Korwin-Mikke Facebook.com/Janusz Korwin-Mikke

A tak edytowany.

Wpis Janusza Korwin-Mikke Facebook.com/Janusz Korwin-Mikke

Córka szefa Kongresu Nowej Prawicy długo nie miała nic wspólnego z polityką.

Korynna jest najmłodszą z sześciorga dzieci przewodniczącego Kongresu Nowej Prawicy. W rozmowach z prasą przedstawia się jako projektantka mody, prowadzi też butik Lila Róż na warszawskim Powiślu - czytamy w Wiadomosci.gazeta.pl.

Jednak w maju jej nazwisko pojawiło się na listach do wyborów do Parlamentu Europejskiego, była na dziewiątym miejscu w okręgu gorzowskim. Nie dostałą jednak mandatu. Tak skomentowała swoją kandydaturę.

Dowiedziałam się dopiero kilka dni temu, ojciec mnie wpisał bez mojej wiedzy. Pewnie potrzebowali kobiet na listach, poza tym chciał, żeby nazwisko ją uwiarygodniło - mówiła w Natemat.pl.

04.09.2014 Krynica Zdroj . Korynna Korwin Mikke podczas 24 Forum Ekonomicznego w Krynicy Fot. Marek Podmokly / Agencja Gazeta Fot. MAREK PODMOKŁY/ Agencja Gazeta

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (8)
Córka Korwin-Mikkego została zatrzymana na próbie kradzieży. "Jak głupia uznała, że prościej jest dokraść"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 27 razy 23

  Bo pewnie producent frezarki był lewakiem...

  Córka Korynna... Brzmi jak córa Koryntu.

 • fanizymiko

  Oceniono 20 razy 18

  Jest niewinna. Kradła tylko z regałów po prawej stronie:)))

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 9

  KORYNNA...-i wszystko w temacie-wystarzy...

 • goldenka

  Oceniono 9 razy 7

  Ma racje. Dorosła jest, niech się tłumaczy.

 • muminos1975

  Oceniono 11 razy 7

  ta córka jest jakaś "nie halo "
  pare lat temu była akcja z nożem, bójka z jakimś " dilerem zięciem" , ze niby napad, ze niby sam sobie wbił,
  ....Zeznawać nie chciała też jego córka Korynna, która przywiozła rannego ojca do szpitala.
  http://www.fakt.pl/kulisy-tajemniczego-wypadku-janusza-korwin-mikkego,artykuly,464971,1.html

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 0

  wystarczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX