Księżna Charlene urodziła! "To najwspanialsza niespodzianka, jaką zgotowało nam życie"

Pierwsze dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta przyszły na świat dziś nad ranem. Tym samym księstwo Monako doczekało się następcy tronu.
Księżna Charlene urodziła! Księstwo Monako doczekało się następcy tronu Pierwsze dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta przyszły na świat dziś nad ranem. Tym samym księstwo Monako doczekało się następcy tronu. To, że 36-letnia księżna urodzi bliźniaki, nie było żadną tajemnicą, nieznana była jednak ich płeć - sami rodzice chcieli dowiedzieć się dopiero przy porodzie (czy to nowy trend w rodzinach królewskich?). Teraz wiemy już wszystko. O 5:04 na świat przyszła Gabriella, dwie minuty później chłopiec, którego szczęśliwi rodzicie zdecydowali się nazwać Jacques. Radosne wieści potwierdziły 42 wystrzały z armaty (po 21 dla każdego potomka) z królewskiego pałacu. "To jedna z najwspanialszych niespodzianek, jaką zgotowało nam życie" - powiedział książę Albert, który był cały czas z żoną. Mimo że pierwsza urodziła się Gabriella, następcą tronu, zgodnie z monakijskim prawem dziedziczenia, zostanie Jacques. To pierwsze dzieci księcia Alberta i Charlene, którą poślubił trzy lata temu. Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Wspiera dzieci finansowo, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu.

To, że 36-letnia księżna urodzi bliźniaki, nie było żadną tajemnicą, nieznana była jednak ich płeć - sami rodzice chcieli dowiedzieć się dopiero przy porodzie (czy to nowy trend w rodzinach królewskich?). Teraz wiemy już wszystko. O 5:04 na świat przyszła Gabriella, dwie minuty później chłopiec, którego szczęśliwi rodzicie zdecydowali się nazwać Jacques. Radosne wieści potwierdziły 42 wystrzały z armaty (po 21 dla każdego potomka) z królewskiego pałacu.

To jedna z najwspanialszych niespodzianek, jaką zgotowało nam życie - powiedział książę Albert, który był cały czas z żoną.
<< ZOBACZ, JAK MONAKO ŚWIĘTUJE NARODZINY BLIŹNIAKÓW >>

Mimo że pierwsza urodziła się Gabriella, następcą tronu, zgodnie z monakijskim prawem dziedziczenia, zostanie Jacques. To pierwsze dzieci księcia Alberta i 36-letniej Charlene, którą poślubił trzy lata temu.

książę Albert i księżna CharleneGOUHIER NICOLAS/ABACA/EAST NEWS/Gouhier Nicolas

Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Wspiera dzieci finansowo, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu.

em