Brytyjskie media są przekonane, że Kate urodzi dziewczynkę. William u Obamy powiedział coś innego

Następca brytyjskiego tronu spotkał się z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Rozmowa nieoczekiwanie zeszła na temat drugiego "royal baby".
Jakiej płci będzie "royal baby"? Następca brytyjskiego tronu spotkał się z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Książę William i księżna Kate spotkali się z prezydentem USA Barackiem Obamą. William zdradził mu, że nie chcą znać płci dziecka przed narodzinami. Książę William i księżna Kate w środę kończyli oficjalną wizytę w Stanach Zjednoczonych. Wśród licznych oficjalnych spotkań, w planach znalazła się także wizyta u prezydenta Baracka Obamy. William wziął udział w antykorupcyjnej konferencji w Waszyngtonie, ale, jak się okazuje, z prezydentem USA rozmawiał również na mniej doniosłe tematy - a mianowicie o płci drugiego dziecko książęcej pary. Medialne spekulacje o tym, że Kate tym razem urodzi córkę (którą para miałaby nazwać Małgorzata Elżbieta) nie zostały potwierdzone. I nie będą potwierdzone najpewniej do kwietnia (wtedy księżna ma urodzić), bo płci nie znają sami rodzice. - Chcemy, żeby to była niespodzianka - miał powiedzieć William podczas spotkania z prezydentem. Rozmowa o dzieciach musiała trwać dłuższą chwilę, bo William dał się namówić również na wspominki z czasów pierwszej ciąży Kate: - To był prawdziwy chaos - stwierdził William, odwołując się do zamieszania powstałego wokół narodzin pierwszego "royal baby". Nietrudno przewidzieć, że podobnie będzie i tym razem, ale William wybiega myślami w przyszłość z radosnym oczekiwaniem: - To będzie dobry rok - usłyszał od niego Barack Obama.

Książę William i księżna Kate w środę kończą oficjalną wizytę w Stanach Zjednoczonych. Wśród licznych oficjalnych spotkań, w planach znalazła się także wizyta u prezydenta Baracka Obamy. William wziął udział w antykorupcyjnej konferencji w Waszyngtonie, ale, jak się okazuje, z prezydentem USA rozmawiał również na mniej doniosłe tematy - a mianowicie o płci drugiego dziecko książęcej pary.

Medialne spekulacje o tym, że Kate tym razem urodzi córkę (którą para miałaby nazwać Małgorzata Elżbieta) nie zostały potwierdzone. I nie będą potwierdzone najpewniej do kwietnia (wtedy księżna ma urodzić), bo płci nie znają sami rodzice.

Chcemy, żeby to była niespodzianka - miał powiedzieć William podczas spotkania z prezydentem.

Rozmowa o dzieciach musiała trwać dłuższą chwilę, bo William dał się namówić również na wspominki z czasów pierwszej ciąży Kate.

To był prawdziwy chaos - stwierdził William, odwołując się do zamieszania powstałego wokół narodzin pierwszego "royal baby".

Nietrudno przewidzieć, że podobnie będzie i tym razem, ale William wybiega myślami w przyszłość z radosnym oczekiwaniem.

To będzie dobry rok - usłyszał od niego Barack Obama.

Książę William i prezydent ObamaKEVIN LAMARQUE / REUTERS / REUTERS

em