Honey miała wypadek samochodowy. Pokazała zdjęcia mocno uszkodzonego auta na Instagramie. "Nie ja byłam winna"

Piosenkarka prawem jazdy cieszy się od kilku miesięcy, a już zaliczyła pierwszą stłuczkę. Na szczęście nic się jej nie stało.
Honey miała wypadek "Nie ja byłam winna". Honorata Skarbek prawem jazdy cieszy się od kilku miesięcy, a już zaliczyła pierwszą stłuczkę. Na szczęście nic się jej nie stało. Honorata Skarbek prawem jazdy cieszy się od kilku miesięcy, a już zaliczyła pierwszą stłuczkę. Na szczęście nic się jej nie stało. Piosenkarka o przykrym zdarzeniu poinformowała fanów na Instagramie. Szafiarka wrzuciła zdjęcie samochodu pieszczotliwie nazwanym "moim maleństwem". Honey doniosła, że to jej pierwsza kolizja i zaznaczyła, że doszło do niej nie z jej winy. Swoją przygodę wykorzystała jako przestrogę dla internautów, których pouczyła, by uważali na drodze. Rzeczywiście, wypadek chyba nie przyniósł większego uszczerbku na zdrowiu i samopoczuciu Honey, bo już w nocy wrzuciła selfie prosto z łóżka.

Honorata Skarbek o przykrym zdarzeniu poinformowała fanów na Instagramie. Szafiarka wrzuciła zdjęcie samochodu pieszczotliwie nazwanym "moim maleństwem". Honey doniosła, że to jej pierwsza kolizja i zaznaczyła, że doszło do niej nie z jej winy. Swoją przygodę wykorzystała jako przestrogę dla internautów, których pouczyła, by uważali na drodze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rzeczywiście, wypadek chyba nie przyniósł większego uszczerbku na zdrowiu i samopoczuciu Honey, bo już w nocy wrzuciła selfie prosto z łóżka.

HoneyInstagram.com/honkabiedronka

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Honey miała wypadek samochodowy. Pokazała zdjęcia mocno uszkodzonego auta na Instagramie. "Nie ja byłam winna"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 20 razy 20

  Teraz jest szafiarka ta celebrytka co chce być piosenkarką??

  Nie zdanrzam za nią:)))

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 19

  Wydawało mi się, że ona chyba próbuje śpiewać. Czy do tego zamieszkała w szafie?

  Rozyebała przód z nie ze swojej winy? Z praktyki - bardzo mało prawdopodobne.

 • frywolna

  Oceniono 2 razy 2

  Osz ku.a ale rozj....ła,toć to szok!

 • pan.malowany

  0

  Honey...ale choojowy nick sobie wygrala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX