Już siedem kobiet oskarżyło Cosby'ego o gwałt. Kolejne domniemane ofiary komika przerywają milczenie

Kariera Billa Cosby przestała istnieć. Dobijająca 80-tki gwiazda telewizji pod koniec życia opisywana jest jako wielokrotny gwałciciel. Znane są już nazwiska siedmiu z 15. domniemanych ofiar komika.
Już 7 kobiet oskarżyło Cosby'ego o gwałt Kolejne domniemane ofiary komika przerywają milczenie Kariera Billa Cosby legła w gruzach. Dobijająca 80-tki gwiazda telewizji pod koniec życia opisywana jest jako wielokrotny gwałciciel. Znane są już nazwiska siedmiu z piętnastu domniemanych ofiar komika. Amerykańska telewizja już go nie chce. Umówieni prowadzący odwołują wystąpienia w programach, stacje rezygnują z ustalonych projektów (NBC, Netflix, TV Land). Nie wiadomo, czy ktoś będzie chciał kupować wydaną niedawno biografię. Nie ma w niej słowa o oskarżeniach. A tych tylko przybywa. W ostatnich tygodniach liczba domniemanych ofiar Cosby'ego wzrosła do siedmiu. Tyle kobiet ujawniło się pod nazwiskiem. W pozwie sprzed dekady było ich znacznie więcej. Mówi się nawet o piętnastu. Te, o których wiadomo, to Barbara Bowman, Andrea Constand, Beth Ferrier, Tamara Green, Joan Tarshis, Janice Dickinson oraz Therese Serignese. Miałam 19-lat gdy po występie w Hiltonie, w Las Vegas, zaszedł mnie od tyłu, założył ręce wokół szyi i szepnął do ucha: Czy wyjdziesz za mnie? To był 1976 rok, a on był gwiazdą. Flirtował ze mną, podał narkotyki i zgwałcił w toalecie za sceną - wyznaje Serignese. Pielęgniarka opowiedziała swoją historię serwisowi HuffingtonPost.com. Jej oskarżenia przypominają te wysuwane przez inne kobiety. Zauroczenie, narkotyki, gwałt. Tak było z modelką Janice Dickinson, aktorką Barbarą Bowman czy dziennikarką Joan Tarshis.

Amerykańska telewizja już go nie chce. Umówieni prowadzący odwołują wystąpienia w programach, stacje rezygnują z ustalonych projektów (NBC, Netflix, TV Land). Nie wiadomo, czy ktoś będzie chciał kupować wydaną niedawno biografię. Nie ma w niej słowa o oskarżeniach. A tych tylko przybywa.

W ostatnich tygodniach liczba domniemanych ofiar Cosby'ego wzrosła do siedmiu. Tyle kobiet ujawniło się pod nazwiskiem. W pozwie sprzed dekady było ich znacznie więcej. Mówi się nawet o piętnastu.

Te, o których wiadomo, to Barbara Bowman, Andrea Constand, Beth Ferrier, Tamara Green,
Joan Tarshis, Janice Dickinson oraz Therese Serignese.

Miałam 19-lat gdy po występie w Hiltonie, w Las Vegas, zaszedł mnie od tyłu, założył ręce wokół szyi i szepnął do ucha: Czy wyjdziesz za mnie? To był 1976 rok, a on był gwiazdą. Flirtował ze mną, podał narkotyki i zgwałcił w toalecie za sceną - wyznaje Serignese.

Bill Cosby, Therese Serignese AP Photo

Pielęgniarka opowiedziała swoją historię serwisowi HuffingtonPost.com. Jej oskarżenia przypominają te wysuwane przez inne kobiety. Zauroczenie, narkotyki, gwałt. Tak było z modelką Janice Dickinson, aktorką Barbarą Bowman czy dziennikarką Joan Tarshis.

PPHOTO: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION COSBY SHOW, Bill Cosby, mid 80s, 1984-1992. EAST NEWS

 

socha