Gwiazdy uwielbiają jego koszulki z orłem. Ale jedną z nich nieźle zdenerwował: Są jednorazowego użytku! I się zaczęło

Robert Kupisz jeszcze kilka lat temu był bardzo znanym stylistą fryzur. Czasy się zmieniły - teraz to bardzo znany projektant. Do jego sukcesu bez wątpienia przyczyniły się rozsławione przez gwiazdy koszulki z orłem. I to one mogą mu teraz przysporzyć kłopotów.

Koszulki z godłem Polski pokochały takie sławy jak Magda Mielcarz czy Anja Rubik. Oczywiście swoją zasługę w promowaniu kolekcji miała Natalia Siwiec, która szary t-shirt z orłem założyła na przełomowy dla swojej kariery mecz.

Koszulki są ładne i modne, ale jak z ich jakością? Stylowe gwiazdy nie wypowiadały się do tej pory na ten temat, ale w końcu postanowił przemówić rozczarowany Paweł Deląg. Aktor zamieścił na Facebooku emocjonalny wpis, w którym dał wyraz swojemu niezadowoleniu:

Paweł Deląg Facebook.com/Freestyle Voguing print screen

Post aktora przekazał dalej Tobiasz Kujawa, prowadzący popularny fanpage "Freestyle Voguing".

Nocna zmiana Feestyle Voguing - skomentował jego słowa.

Pod postem fani zgodnie przyznali Delągowi rację:

Komentarze na Facebook.com/Freestyle Voguing Facebook.com/Freestyle Voguing

Choć znaleźli się i tacy, którzy kpili ze zdenerwowania, jakie wywołała u gwiazdy skurczona koszulka:

Paweł Deląg Facebook.com/Freestyle Voguing

Co na to Robert Kupisz?

Wszystkie ubrania marki Robert Kupisz zawierają metkę pielęgnacyjną, z którą zalecamy się zapoznać. Jeśli towar z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta, zapraszamy do butiku, gdzie można dokonać reklamacji zakupionego towaru - zapewnił nas Krzysztof Malinowski, PR Manager marki. - Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne i nasz dział Obsługi Klienta odpowiednio się tym zajmie.

Myślicie, że taka antyreklama zaszkodzi Kupiszowi?

jus