Donatan w końcu wyznał, czy to prawda, że nie płaci swoim Słowiankom za występy w teledyskach. Odpowiedź nas zszokowała

Cała Polska i pół Europy widziały jak "ubijają" masło. Ola Ciupa i Paula Tomala dotarły z Donatanem na Eurowizję. Wcześniej był słynny klip. Okazuje się, że naprawdę wystąpiły w nim za darmo.
Donatan nie płaci Słowiankom Donatan: "Ludzie muszą pracować jak mróweczki, jak w chińskiej fabryce ryżu". Ola Ciupa i Paula Tomala dotarły z Donatanem na Eurowizję. Wcześniej był słynny klip. Okazuje się, że naprawdę wystąpiły w nim za darmo. Cała Polska i pół Europy widziały jak "ubijają" masło. Ola Ciupa i Paula Tomala dotarły z Donatanem na Eurowizję. Wcześniej był słynny klip. Okazuje się, że naprawdę wystąpiły w nim za darmo. Donatan w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem opowiedział o tym, jak wygląda jego współpraca z modelkami. Wykazał się przy tym niezwykłą szczerością. Porównał się np. do dyrektora chińskiej fabryki. "Ludzie muszą pracować jak mróweczki, jak w chińskiej fabryce ryżu, albo wylatują. U mnie tak jest" - przekonuje. W najgorszej nawet chińskiej fabryce pracownikom się płaci. U Donatana wcale nie jest to takie oczywiste. Modelkom na planie teledysku "My Słowianie" nie zapłacił. Teoretycznie powinny dostać od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy, bo takie gaże zgarniają modelki, ale producent widział to inaczej: "Dziewczyny słuchajcie, biorę Was do teledysku, na który wydaję kupę pieniędzy. Wy dostajecie pełną bazę do działania i wy z tego skorzystacie. Jest to dla was bardziej wygodne, niż gdybym zapłacił Wam po 500 zł, tak jak się płaci modelkom. Płacę wam po prostu moją promocją, tym, że was wprowadzę w ten świat" - Donatan przywołuje swoje słowa sprzed ponad roku. Na dowód, że takie podejście miało sens, wskazuje właśnie rozkwit karier Oli Ciupy i Pauli Tumali. "Ola ma swój program, Paula jest cały czas na sesjach zdjęciowych" - zauważył Donatan. Sam Donatan też nie ma prawa narzekać. Jego dwie producenckie płyty "Hiper/Chimera" (złota płyta) oraz "Równonoc. Słowiańska dusza" (diamentowa płyta) sprzedały się w sumie w 90 tys. egzemplarzy. Klip "My Słowianie" przez rok na Youtube.com doczekał się ponad 50 mln odsłon. Pytanie, na ile Witold Czamara, bo tak na prawdę nazywa się Donatan, zawdzięcza rozwój kariery pięknym dziewczynom?

Donatan w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem opowiedział o tym, jak wygląda jego współpraca z modelkami. Wykazał się przy tym niezwykłą szczerością. Porównał się np. do dyrektora chińskiej fabryki.

Ludzie muszą pracować jak mróweczki, jak w chińskiej fabryce ryżu, albo wylatują. U mnie tak jest - przekonuje.

W najgorszej nawet chińskiej fabryce pracownikom się płaci. U Donatana wcale nie jest to takie oczywiste. Modelkom na planie teledysku "My Słowianie" nie zapłacił. Teoretycznie powinny dostać od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy, bo takie gaże zgarniają modelki, ale producent widział to inaczej.

Dziewczyny słuchajcie, biorę Was do teledysku, na który wydaję kupę pieniędzy. Wy dostajecie pełną bazę do działania i wy z tego skorzystacie. Jest to dla was bardziej wygodne niż gdybym zapłacił Wam po 500 zł, tak jak się płaci modelkom. Płacę wam po prostu moją promocją, tym, że was wprowadzę w ten świat - Donatan przywołuje swoje słowa sprzed ponad roku.

Za dowód, że takie podejście miało sens, wskazuje właśnie rozkwit karier Oli Ciupy i Pauli Tumali.

Ola ma swój program, Paula jest cały czas na sesjach zdjęciowych - zauważył Donatan.

Ola Ciupa, Donatan, Cleo, Paula TumalaKapif

Sam Donatan też nie ma prawa narzekać. Jego dwie producenckie płyty "Hiper/Chimera" (złota płyta) oraz "Równonoc. Słowiańska dusza" (diamentowa płyta) sprzedały się w sumie w 90  tys. egzemplarzy. Klip "My Słowianie" przez rok na Youtube.com doczekał się ponad 50 mln odsłon.

Pytanie, na ile Witold Czamara, bo tak na prawdę nazywa się Donatan, zawdzięcza rozwój kariery pięknym dziewczynom?

Choć jego kariera sięga 2002 r. to dopiero w ostatnich dwóch latach trafiać na jego konto zaczęły ważne nagrody i nominacje (m.in. TOPtrendy za przebój roku, Superjedynki za Supergwiazda w sieci).

socha

POLUB NAS

Czy Donatan powinien płacić swoim Słowiankom?
Więcej o:
Komentarze (15)
Donatan w końcu wyznał, czy to prawda, że nie płaci swoim Słowiankom za występy w teledyskach. Odpowiedź nas zszokowała
Zaloguj się
 • 020680

  Oceniono 205 razy 183

  Ten koleś ma w sobie coś odpychającego już w samej fizjonomii. Kiedy otworzy usta, wcale lepiej nie jest...

 • aarvedui

  Oceniono 104 razy 102

  Donatana na jakikolwiek poziom muzyczny wywindowała współpraca z folkowym Projektem Percival....muzykom,którym jego dwa albumy tak naprawdę zawdzięczają cały klimat "ludowy", też nie zapłacił.
  I to słychać, znaczy spadek poziomu, bo sam Donatan jest cienki, musi polegać na innych ludziach....których oszukuje.

 • pan.malowany

  Oceniono 86 razy 80

  Ten Donatan wyglada jak jakis dewiant i tak sie zachowuje, oblesny typek.

 • 1000000

  Oceniono 44 razy 40

  Nawet na waciki pozalowal ? OBLESNY TYP ! Jak mogl ? !

 • fleshless

  Oceniono 36 razy 32

  uroda pornolowa

 • zalep

  Oceniono 22 razy 18

  Promotor?

 • Eddie Morra

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe kto tu sie na kim wypromowal? On na nich czy one na nim? Nie jestem specjalista, wiec moze sie nie znam, ale jakos nie pamietam z cyklu "Rownonoc" aby on jakikolwiek kawalek zrobil. On wydal plyte z praca, dorobkiem innych osob, nie swoim. Gdyby zas nie wspomniane modelki, watpie aby jakikolwiek sukces odniosl na miare platynowej plyty.

 • Ewa Peta

  Oceniono 30 razy 2

  nie nam postronnym oceniać czy Donatam miał im zapłacić czy nie, skoro obie strony zgodziły się na ten układ to co nam do tego? Gornik dostaje ekwiwalent w postaci węgla, pracownica mięsnego w filetach z kurczaka... a pannice w prmomocji w mediach i bywaniu na salonach, tak się umówili, obie strony zadowolone? To w czym problem?

 • Gość: (R)amzes

  0

  Nie płacił bo tak się z nimi ugadał, koniec kropka. Wiedziały, że nie zapłaci i się zgodziły, więc nie rozumiem tego oburzenia ludzi, przecież nikt tych dziewczyn nie zmuszał, mogły się nie zgodzić. Więc skoro się zgodziły na charowanie za darmo to ,co to ludzi interesuje??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX