Moro pokazała selfie nad grobem German. "Przesadziła", "niestosowne i niesmaczne". Aktorka przeprasza i tłumaczy

Joanna Moro zasłynęła rolą Anny German w uwielbianym przez miliony widzów serialu TVP. 1 listopada aktorka kwestowała z przyjaciółką na żoliborskim cmentarzu, gdzie pochowana jest wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Moro pokazała w sieci zdjęcie nad jej grobem. I się zaczęło.
Niestosowne selfie? Moro pokazała selfie nad grobem German. Aktorka przeprasza i tłumaczy. 1 listopada aktorka Joanna Moro kwestowała na warszawskim cmentarzu. Przy okazji zamieściła w internecie zdjęcie, które zrobiła sobie przy grobie Anny German. Joanna Moro zasłynęła rolą Anny German w uwielbianym przez miliony widzów serialu TVP. 1 listopada aktorka kwestowała z przyjaciółką na żoliborskim cmentarzu w Warszawie, gdzie pochowana jest wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej Anna German. Moro pokazała w sieci zdjęcie nad jej grobem. I się zaczęło. Aktorka z pewnością nie podejrzewała, że jednym zdjęciem może rozpętać taką burzę. Fani aktorki byli oburzeni fotografowaniem się nad grobem zmarłej gwiazdy. Jedni od razu nazwali to "lansowaniem się", inni "odlajkowali" fanpage Joanny Moro. Moro szybko zareagowała na nieprzychylne opinie. Postanowiła przeprosić internautów, którym nie spodobało się jej zdjęcie. Aktorka zapewniła, że nie miała najmniejszego zamiaru urazić czyichkolwiek uczuć. Warto również przypomnieć w tym miejscu, że celem wizyty na żoliborskim cmentarzu była kwesta na rzecz odnowy zabytkowych pomników i nagrobków. "Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację zabytkowych grobów ;))) wszystkim życzymy miłego odwiedzania grobów! Pogoda w tym roku dopisała" - napisała pod fotką Moro. Nie wszyscy internauci tak mocno potępili jej zachowanie. Nie zabrakło słów wsparcia, które w tej sytuacji aktorce na pewno bardzo się przydały.

Aktorka z pewnością nie podejrzewała, że jednym zdjęciem może rozpętać taką burzę. Fani aktorki byli oburzeni fotografowaniem się nad grobem zmarłej gwiazdy. Jedni od razu nazwali to "lansowaniem się", inni "odlajkowali" fanpage Joanny Moro.

Joanna Moro Facebook.com

Moro szybko zareagowała na nieprzychylne opinie. Postanowiła przeprosić internautów, którym nie spodobało się jej zdjęcie.

Joanna Moro Facebook.com

Warto również przypomnieć w tym miejscu, że celem wizyty na żoliborskim cmentarzu była kwesta na rzecz odnowy zabytkowych pomników i nagrobków.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację zabytkowych grobów ;))) wszystkim życzymy miłego odwiedzania grobów! Pogoda w tym roku dopisała - napisała pod fotką Moro.

Nie wszyscy internauci tak mocno potępili jej zachowanie. Nie zabrakło słów wsparcia, które w tej sytuacji aktorce bardzo się na pewno przydały.

Joanna Moro Facebook.com

Moro ostatnio często zalicza wpadki. Czy to na Facebooku, czy na salonach. Pamiętacie tę?

 

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Moro pokazała selfie nad grobem German. "Przesadziła", "niestosowne i niesmaczne". Aktorka przeprasza i tłumaczy
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 65 razy 39

  Lans na samoyebki z cmentarza. Beznadzieja. Z resztą ta Moro zdaje się, że jak wystawią za drzwi pcha się z powrotem oknem. Dno mułu...

 • pannamigootka

  Oceniono 54 razy 38

  Oczka podniecone , buzie rumiane uśmiechnięte .. może to tak ludzi wkurzyło ,nie są przyzwyczajeni do takich widoków nad czyimś grobem. To i tak dobrze ,że słynnych dzióbków nie zrobiły. Raczej wizyta u kogoś na cmentarzu , powinna skłaniać do refleksji , nad ulotnością naszego życia, tego ,że ono może skończyć w każdej chwili a nie robienia głupkowatych fotek.

 • rudy_to_pener

  Oceniono 33 razy 23

  "Miłego odwiedzania grobów" - qqqqurrr skąd biorą się takie suki?

 • karakuliambro

  Oceniono 23 razy 15

  Prostaczka; nie pierwszy raz pokazuje swoją głupotę

 • dziodzio

  Oceniono 27 razy 13

  fajna zabawa była... ech, młode to i głupie

 • ppappa

  Oceniono 11 razy 9

  Chwilka, ale to nie jest selfie.

 • pietka20

  Oceniono 1 raz 1

  Selfie? O ile mnie pamięć nie myli to jest zdjęcie zrobione samemu sobie. Patrząc na perspektywę załączonego zdjęcia ni jak nie mogę sobie wyobrazić, jak Moro mogła sama zrobić sobie takie zdjęcie, skoro widać na zdjęciu obie jej ręce, a ewentualna trzecia musiałaby być strasznie długa, aby zrobić selfie z tej odległości. Żenada państwo redaktorzy.

 • sibeliuss

  Oceniono 55 razy -3

  Anna German-Tucholska spoczywa na cmentarzu ewangelickim na Woli (nie na Żoliborzu), a zrobienie zdjęcia przy grobie kogoś dla niej ważnego jest zrobieniem zdjęcia przy grobie takiej osoby, bez dorabiania legendy. Nie jestem fanem pani Moro, ale nie dajmy się zwariować. No i co z tego, że zrobiła sobie takie zdjęcie? Ano dokładnie nic, dlatego też nie ma potrzeby się z tego tłumaczyć. Ludzie kochają sensację i każdą okazję do szczypnięcia, sami są tacy idealni? Polemizowałbym.

 • koja

  Oceniono 38 razy -4

  Zaraz zaraz co ona zrobiła?Kwestowała i zrobiła zdjęcie przy grobie A. German, która spoczywa tam od wielu lat. Więc co ? Miała płakać? To dopiero byłoby nieszczere.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX