Moro pokazała selfie nad grobem German. "Przesadziła", "niestosowne i niesmaczne". Aktorka przeprasza i tłumaczy

Joanna Moro zasłynęła rolą Anny German w uwielbianym przez miliony widzów serialu TVP. 1 listopada aktorka kwestowała z przyjaciółką na żoliborskim cmentarzu, gdzie pochowana jest wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Moro pokazała w sieci zdjęcie nad jej grobem. I się zaczęło.
Niestosowne selfie? Moro pokazała selfie nad grobem German. Aktorka przeprasza i tłumaczy. 1 listopada aktorka Joanna Moro kwestowała na warszawskim cmentarzu. Przy okazji zamieściła w internecie zdjęcie, które zrobiła sobie przy grobie Anny German. Joanna Moro zasłynęła rolą Anny German w uwielbianym przez miliony widzów serialu TVP. 1 listopada aktorka kwestowała z przyjaciółką na żoliborskim cmentarzu w Warszawie, gdzie pochowana jest wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej Anna German. Moro pokazała w sieci zdjęcie nad jej grobem. I się zaczęło. Aktorka z pewnością nie podejrzewała, że jednym zdjęciem może rozpętać taką burzę. Fani aktorki byli oburzeni fotografowaniem się nad grobem zmarłej gwiazdy. Jedni od razu nazwali to "lansowaniem się", inni "odlajkowali" fanpage Joanny Moro. Moro szybko zareagowała na nieprzychylne opinie. Postanowiła przeprosić internautów, którym nie spodobało się jej zdjęcie. Aktorka zapewniła, że nie miała najmniejszego zamiaru urazić czyichkolwiek uczuć. Warto również przypomnieć w tym miejscu, że celem wizyty na żoliborskim cmentarzu była kwesta na rzecz odnowy zabytkowych pomników i nagrobków. "Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację zabytkowych grobów ;))) wszystkim życzymy miłego odwiedzania grobów! Pogoda w tym roku dopisała" - napisała pod fotką Moro. Nie wszyscy internauci tak mocno potępili jej zachowanie. Nie zabrakło słów wsparcia, które w tej sytuacji aktorce na pewno bardzo się przydały.

Aktorka z pewnością nie podejrzewała, że jednym zdjęciem może rozpętać taką burzę. Fani aktorki byli oburzeni fotografowaniem się nad grobem zmarłej gwiazdy. Jedni od razu nazwali to "lansowaniem się", inni "odlajkowali" fanpage Joanny Moro.

Joanna Moro Facebook.com

Moro szybko zareagowała na nieprzychylne opinie. Postanowiła przeprosić internautów, którym nie spodobało się jej zdjęcie.

Joanna Moro Facebook.com

Warto również przypomnieć w tym miejscu, że celem wizyty na żoliborskim cmentarzu była kwesta na rzecz odnowy zabytkowych pomników i nagrobków.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację zabytkowych grobów ;))) wszystkim życzymy miłego odwiedzania grobów! Pogoda w tym roku dopisała - napisała pod fotką Moro.

Nie wszyscy internauci tak mocno potępili jej zachowanie. Nie zabrakło słów wsparcia, które w tej sytuacji aktorce bardzo się na pewno przydały.

Joanna Moro Facebook.com

Moro ostatnio często zalicza wpadki. Czy to na Facebooku, czy na salonach. Pamiętacie tę?

 

aga