Ostatnie wystąpienie Przybylskiej. "Jest mi przykro, że nie mogę być z państwem"

Zabawna, pogodna i ciepła - taką ją zapamiętamy.

W niedzielę wieczorem po długiej walce z ciężką chorobą odeszła Anna Przybylska. Wspominamy aktorkę i przypominamy jej ostatnie publiczne wystąpienie.

Aktorka cierpiała na raka trzustki. Przeszła operację, jednak choroba powróciła. Gwiazda w ostatnich miesiącach nie pojawiała się w mediach i nie bywała na branżowych imprezach. Cały swój czas poświęcała rodzinie - mężowi i trójce dzieci.

11 lutego 2014, Anna Przybylska otrzymała nagrodę "Viva! Najpiękniejsi". Stan zdrowia nie pozwolił jej na osobiste odebranie statuetki i podziękowanie tym, którzy w głosowaniu uznali ją za najpiękniejszą Polkę. Zobaczyliśmy ją na nagraniu, w którym wyraziła żal, że nie mogła przybyć na galę i gratulowała Piotrowi Adamczykowi:

Zawsze zastanawiam się czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii, i za ten szacunek i sympatię bardzo, bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę przykro i smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś, mam gorąca prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - mówiła aktorka.

Zabawna, błyskotliwa i serdeczna - taką Annę Przybylską będziemy pamiętać.

jus