Kardashian i Rihanna kolejnymi ofiarami wycieku nagich zdjęć. Hakerzy opublikowali jeszcze więcej prywatnych fotografii i filmów gwiazd

Skandal trwa.

Następna porcja nagich zdjęć gwiazd pojawiła się w internecie w sobotę rano czasu amerykańskiego. Internauci mogli zobaczyć na nich nagie Kim Kardashian, Rihannę, Vanessę Hudgens czy Avril Lavigne.

Ledwie opinia publiczna zdążyła ochłonąć po aferze z wyciekiem do sieci nagich, prywatnych zdjęć gwiazd, a okazało się, że na tym wcale nie koniec. Jak podaje portal Uproxx.com, na stronie 4Chan pojawiły się kolejne fotografie celebrytów wykradzione przez hakerów. Nie zostały jednak rozpowszechnione w takim stopniu, jak miało to miejsce w przypadku sprzed niespełna  miesiąca. Tym razem administratorzy natychmiast zareagowali na te rażące naruszenie prywatności osób znanych z pierwszych stron kolorowej prasy.

Zostały szybko usunięte zgodnie z nową polityką serwisu - informuje strona.

Nagie zdjęcia gwiazd4chan/print screen

Nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostały wykonane. Amerykański dziennikarz show-biznesowy Perez Hilton informuje, że na zdjęciach Kardashian nie widać jej obrączki, co wskazywałoby na to, że pochodzą z czasu, kiedy nie była jeszcze żoną Westa. Rzecznik celebrytki na ten moment nie chce udzielić żadnego komentarza w sprawie.

Hakerzy zapowiadali, że nie poprzestaną jedynie na zdjęciach Jennifer Lawerence. Ich ostatnie zachowanie dowodzi, że zamierzają dotrzymać słowa. Policja wciąż blokuje ich publikacje, a nad sprawą od samego początku pracuje FBI. Ostatnia publikacja pokazuje jednak, że nie są nawet blisko jej rozwiązania.

jus

Więcej o:
Komentarze (8)
Kardashian i Rihanna kolejnymi ofiarami wycieku nagich zdjęć. Hakerzy opublikowali jeszcze więcej prywatnych fotografii i filmów gwiazd
Zaloguj się
 • ze

  Oceniono 26 razy 26

  Kardashian i nagie fotki, ciekawe czy się jeszcze oburzy :D

 • kats

  Oceniono 10 razy 10

  Cokolwiek tej pani wyciekło, już dawno cały świat zobaczył. Nie wiem czym się ekscytujecie, Plotku.

 • 24alert

  Oceniono 18 razy 8

  tak to trzymać dane w bezpiecznej chmurze

 • smith81

  Oceniono 4 razy 4

  ja to bym na ich miejscu przestał ściemniać tylko oficjalnie podjął pracę w branży porno...czyli tam gdzie jest miejsce dla tych wszystkich gwiazdek.

 • leszlo

  Oceniono 4 razy 2

  Po nowych fotkach Jennifer Lawrence wiadomo już przynajmniej jak to beztalencie o wybitnie przeciętnej urodzie potrafiło zaistnieć w show branży.

 • ladyzgaga

  Oceniono 30 razy 2

  Kto by to chciał, ble

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 0

  Kim K to już pokazała wszystko na swoich taśmach prawdy a Rijana pokazuje doopsko na codzień więc nie ma się czym podniecać

 • cerrie

  Oceniono 8 razy 0

  Wszystkie te gwiazdy robią to wszystko specjalnie. Aby potem mieć seks taśmy, i w razie gdyby ich kariery zaczęły już podupadać, to żeby mieli co sprzedać i na siebie zarobić. A że te tajemnice wyciekają w niezbyt dogodnych dla nich momentach... Cóż... Dz**ka musi się liczyć z tym, że w końcu załapie jakiegoś syfa. Więc takie gwiazdy muszą się liczyć z tym, że w końcu ich grzeszki za bądź też bez ich pozwolenia, ale ujrzą światło dzienne ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX