Duża Ania wyszła ze szpitala: Opuchnięta, obrzęk na mostku. Złośliwi: Mózg powiększ. Odpowiedziała

Jest już po operacji.
Duża Ania wyszła ze szpitala Jest już po operacji. Duża Ania z "Warsaw Shore" wyszła już ze szpitala po operacji powiększania piersi. Fani życzyli jej (przeważnie) szybkiego powrotu do formy. Duża Ania z "Warsaw Shore" wyszła już ze szpitala po operacji powiększania piersi. Jak się czuje? We wtorek Duża Ania z "Warsaw Shore" poddała się operacji powiększenia piersi. Zarówno przed operacją, jak i tuż po niej była aktywna na Facebooku. Nie jest więc zaskoczeniem, że zaraz po przekroczeniu progu domu znów dała znać fanom, co u niej: "home, sweet home, wróciłam, jak widać zmęczona, rozchorana i padnięta, jeszcze raz wielkie dzięki za ogromne wsparcie ;*** jesteście wspaniali ;*" - pisała pod zdjęciem na FB. Jeśli chodzi o reakcje fanów, przeważały życzenia powrotu do formy. Duża Ania chętnie też wyjaśniała wszelkie wątpliwości co do samopoczucia po operacji. "Rewelacja, jestem bardzo opuchnięta, mam obrzęk na mostku, boli mnie kręgosłup, ale wszystko do zniesienia, nie spodziewałam się tak pozytywnych wrażeń" - pisała. Znalazło się też paru bardziej nieprzychylnych dla uczestniczki reality show MTV komentatorów. Na złośliwośliwe pytanie: "Mózg też sobie powiększasz?" także odpowiedziała: "Żałosne są te ciągłe przytyki o mózgu. Nie macie nic innego?".

Duża Ania z "Warsaw Shore" wyszła już ze szpitala po operacji powiększania piersi. Jak się czuje?

We wtorek Duża Ania z "Warsaw Shore" poddała się operacji powiększenia piersi. Zarówno przed operacją, jak i tuż po niej była aktywna na Facebooku. Nie jest więc zaskoczeniem, że zaraz po przekroczeniu progu domu znów dała znać fanom, co u niej.

home, sweet home, wróciłam, jak widać zmęczona , rozchorana i padnięta, jeszcze raz wielkie dzięki za ogromne wsparcie ;*** jesteście wspaniali ;* - pisała pod zdjęciem na FB.

Duża Ania z Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

Jeśli chodzi o reakcje fanów, przeważały życzenia powrotu do formy. Duża Ania chętnie też wyjaśniała wszelkie wątpliwości co do samopoczucia po operacji.

Rewelacja, jestem bardzo opuchnięta, mam obrzęk na mostku, boli mnie kręgosłup, ale wszystko do zniesienia, nie spodziewałam się tak pozytywnych wrażeń - pisała.

Znalazło się też paru bardziej nieprzychylnych dla uczestniczki reality show MTV komentatorów. Na złośliwość także odpowiedziała:

Duża Ania komentuje wpis fanaScreen z Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

karo