Joan Rivers opuściła oddział intensywnej terapii. Córka aktorki: Dziękujemy za wsparcie

Aktorka i prezenterka Joan Rivers została przeniesiona z oddziału intensywnej terapii do prywatnego pokoju.
Joan Rivers czuje się lepiej Córka aktorki: "Dziękujemy za wsparcie" Aktorka i prezenterka Joan Rivers, która cierpi z powodu komplikacji po operacji strun głosowych, opuściła już oddział intensywnej terapii. Joan Rivers opuściła odział intensywnej terapii i została przeniesiona do prywatnego pokoju taką informacje przekazała córka gwiazdy, Melissa. Nadal nie wiadomo, czy udało się wybudzić Joan Rivers ze śpiączki oraz czy jest podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Córka gwiazdy podziękowała za wsparcie, jakie otrzymuje z całego świata. Dramat aktorki rozegrał się w ubiegłym tygodniu. Joan Rivers trafiła do szpitala w wyniku komplikacji po operacji strun głosowych, której poddała się w jednym z gabinetów w Nowym Jorku. Podczas zabiegu aktorka przestała oddychać i w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala Mount Sinai. Cała rodzina wspiera Joan Rivers. Przy łóżku gwiazdy prawie non stop przebywa córka Melissa. Rodzina aktorki rozważa pozew przeciwko lekarzom, którzy dopuścili się, według nich, poważnych zaniedbań podczas operacji.

Joan Rivers opuściła odział intensywnej terapii i została przeniesiona do prywatnego pokoju taką informacje przekazała córka gwiazdy, Melissa.

Nadal nie wiadomo, czy udało się wybudzić Joan Rivers ze śpiączki oraz czy jest podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Córka gwiazdy podziękowała za wsparcie, jakie otrzymuje z całego świata.

Oświadczenie Melissy Riversfacebook.com/joanrivers

Dramat aktorki rozegrał się w ubiegłym tygodniu. Joan Rivers trafiła do szpitala w wyniku komplikacji po operacji strun głosowych, której poddała się w jednym z gabinetów w Nowym Jorku. Podczas zabiegu aktorka przestała oddychać i w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala Mount Sinai. Cała rodzina wspiera Joan Rivers. Przy łóżku gwiazdy prawie non stop przebywa córka Melissa.

Melissa RiversBulls

Rodzina aktorki rozważa pozew przeciwko lekarzom, którzy dopuścili się, według nich, poważnych zaniedbań podczas operacji.

Teo