Co robiła Joanna L. od razu po kolizji? "Fakt": Pojechała na plan zdjęciowy programu

Joanna L. była na planie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Gwiazda Polsatu tuż po kolizji na drodze, była widziana na planie.

Joanna L. w poniedziałek rano spowodowała kolizję. Jak dowiedział się Fakt.pl tuż po wyjściu z komendy policji, pojechała na plan zdjęciowy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem jednak była pasażerem, a za kierownicą samochodu siedział ktoś inny. "Fakt" zamieścił na swojej stronie internetowej zdjęcia z tego wydarzenia.

Udała się na plan zdjęciowy show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wszystko dlatego, że niedługo program wejdzie na antenę, a zobowiązania zawodowe gonią gwiazdę. Joanna L. (...) dała się zawieźć trzeźwej osobie na plan zdjęciowy show Polsatu - czytamy w Fakt.pl.

 

joanna l.fot. Dariusz Borowicz

Joanna L. będzie jedną z większych gwiazd polsatowskiego show, do tej pory była nawet faworytem. Drugi sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ruszy w sobotę 6 września o 21:55. Wśród uczestników oprócz L., będziemy mogli zobaczyć także Maję Bohosiewicz, Magdę Steczkowską, Kubę Molędę, Jacka Kawalca, Marcina Przybylskiego, Barbarę Melzer i Marka Kaliszuka.

Przypomnijmy, że do kolizji, którą spowodowała aktorka, doszło w poniedziałek po godzinie 9.00 w Warszawie. W okolicy skrzyżowania ulic Puławskiej i Jagielskiej w prawidłowo jadące samochody uderzyło czarne porsche, które prowadziła aktorka. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Joanna L. miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak udało nam się dowiedzieć, nie została zatrzymana i zostanie wezwana na przesłuchanie w innym terminie.

Vic