Znamy więcej szczegółów sprawy Joanny L. "Zbieramy materiał dowodowy"

W poniedziałek udało nam się ustalić, że po porannej kolizji aktorka Joanna L. nie została zatrzymana. Dzisiaj dotarliśmy do nowych szczegółów sprawy.

Do kolizji doszło w poniedziałek krótko po godzinie 9. W okolicy skrzyżowania Puławskiej z Jagielską w prawidłowo jadące samochody uderzyło czarne porsche. Auto nie wyhamowało i uderzyło w tył nissana, spychając go na skodę. Prowadząca porsche Joanna L. miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wciąż jest prowadzone postępowanie. Zabezpieczono prawo jazdy. Zbieramy materiał dowodowy i dopiero po tym Joanna L. zostanie przesłuchana - powiedziała nam dzisiaj Agnieszka Włodarska z biura prasowego Komendy Głównej Policji w Warszawie.

Za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu Joannie L., oprócz utraty prawa jazdy, grozi grzywna, ograniczenie wolności, a nawet pozbawienie wolności do dwóch lat.

01.09.2014  Warszawa . Kolizja na ulicy Pulawskiej za ulica Jagielska w ktorej sprawca byla kierujaca samochodem Porsche 911 kobieta . Sprawczyni kolizji byla pijana majac w wydychanym powietrzu 1,3 promila alkoholu. .  fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: pijak pijany kierowca kolizja zderzenie policja celebryta DARIUSZ BOROWICZ

Abc