Gessler cofnęła rekomendacje dla Łebskiej chaty. Właściciel przeprasza: Magdo, tylko moją winą jest "cały ten zgiełk"

Szczery wpis.

"Naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty adresatem być nie powinnaś" - właściciel Łebskiej Chaty przeprosił na Facebooku Magdę Gessler i gości lokalu. Restauratorka pod koniec sierpnia cofnęła rekomendację knajpie.

Metamorfozę Łebskiej chaty oglądaliśmy w jednym z odcinków "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler uczyniła z niej, jak czytamy na stronie lokalu, "prawdziwą rybną restaurację", ale to nie wszystko. Gospodyni programu umieściła lokal w swoim kulinarnym przewodniku "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Do Gessler zaczęły jednak dochodzić głosy od wielu fanów, że lokal nie zasługuje na rekomendację. Cofnęła ją. Teraz właściciel knajpy Mirosław Bem przeprasza na Facebooku gości i samą Gessler.

Szanowni Państwo, Goście Łebskiej Chaty!
Po stokroć pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy korzystając z usług mojej restauracji, wyszli z niej nieusatysfakcjonowani, zawiedzeni, źli.  Splot wielu czynników wpłynął na fakt, iż restauracja od kilku miesięcy notowała coraz słabszą "formę" a Państwa reakcje zaskutkowały taką a nie inną decyzją Magdy Gessler.

Część wpisu na Facebooku Łebskiej chaty adresowana była bezpośrednio do Gessler.

Droga Magdo!
Wiem, że wszystkie moje wyjaśnienia będą przez Ciebie odbierane jako próba trywialnego tłumaczenia sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Bardzo Cię przepraszam, iż naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty akurat adresatem być nie powinnaś. Przeze mnie ucierpiał Twój wizerunek, na szwank wystawiłem zarówno Twoją ciężką pracę jak i wielu osób realizujących projekt "Kuchennych Rewolucji". Moją i tylko moją winą jest "cały ten zgiełk".

Pragnę również zapewnić wszystkich, że dołożę wszelkich możliwych starań aby moja Łebska Chata powróciła na poziom, który wyznaczyła Magda Gessler. Wierzę też, iż już wkrótce Magda z czystym sumieniem będzie mogła mówić o mojej restauracji : "gorąco polecam"

 

Właściciel Łebskiej chaty przepraszaScreen z Facebook.com/LebskaChataChataGoralska

 

karo