Gessler cofnęła rekomendacje dla Łebskiej chaty. Właściciel przeprasza: Magdo, tylko moją winą jest "cały ten zgiełk"

Szczery wpis.

"Naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty adresatem być nie powinnaś" - właściciel Łebskiej Chaty przeprosił na Facebooku Magdę Gessler i gości lokalu. Restauratorka pod koniec sierpnia cofnęła rekomendację knajpie.

Metamorfozę Łebskiej chaty oglądaliśmy w jednym z odcinków "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler uczyniła z niej, jak czytamy na stronie lokalu, "prawdziwą rybną restaurację", ale to nie wszystko. Gospodyni programu umieściła lokal w swoim kulinarnym przewodniku "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Do Gessler zaczęły jednak dochodzić głosy od wielu fanów, że lokal nie zasługuje na rekomendację. Cofnęła ją. Teraz właściciel knajpy Mirosław Bem przeprasza na Facebooku gości i samą Gessler.

Szanowni Państwo, Goście Łebskiej Chaty!
Po stokroć pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy korzystając z usług mojej restauracji, wyszli z niej nieusatysfakcjonowani, zawiedzeni, źli.  Splot wielu czynników wpłynął na fakt, iż restauracja od kilku miesięcy notowała coraz słabszą "formę" a Państwa reakcje zaskutkowały taką a nie inną decyzją Magdy Gessler.

Część wpisu na Facebooku Łebskiej chaty adresowana była bezpośrednio do Gessler.

Droga Magdo!
Wiem, że wszystkie moje wyjaśnienia będą przez Ciebie odbierane jako próba trywialnego tłumaczenia sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Bardzo Cię przepraszam, iż naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty akurat adresatem być nie powinnaś. Przeze mnie ucierpiał Twój wizerunek, na szwank wystawiłem zarówno Twoją ciężką pracę jak i wielu osób realizujących projekt "Kuchennych Rewolucji". Moją i tylko moją winą jest "cały ten zgiełk".

Pragnę również zapewnić wszystkich, że dołożę wszelkich możliwych starań aby moja Łebska Chata powróciła na poziom, który wyznaczyła Magda Gessler. Wierzę też, iż już wkrótce Magda z czystym sumieniem będzie mogła mówić o mojej restauracji : "gorąco polecam"

 

Właściciel Łebskiej chaty przepraszaScreen z Facebook.com/LebskaChataChataGoralska

 

karo

Więcej o:
Komentarze (4)
Gessler cofnęła rekomendacje dla Łebskiej chaty. Właściciel przeprasza: Magdo, tylko moją winą jest "cały ten zgiełk"
Zaloguj się
 • Matylda Zwolinska

  Oceniono 14 razy 12

  Co on pieprzy : " Splot wielu czynników wpłynął na fakt, iż restauracja od kilku miesięcy notowała coraz słabszą "formę” a Państwa reakcje zaskutkowały taką a nie inną decyzją Magdy Gessler.".Z wypowiedzi "pana", który pisze "państwa reakcje zaskutkowały" wnoszę, że to moja wina. .. Mam gdzieś Magdę Gessler i jej opinię, byłam i widziałam na własne oczy jaki syf. Bywam w restauracjach nie dla tego, że są rekomendowane, ale po prostu żeby coś zjeść... i to coś ma być świeże !!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 10

  Nie jestem pewien, czy figurowanie w tym przewodniku kudłatej to wartość dodana, czy skuteczna antyreklama.

 • baba_jaga

  Oceniono 10 razy 4

  Nie uważam Geslerowej za jakiejś wybitnej restauratorki, no ale cóż to nie ja wybieram "gwiazd" tvn'u ;-)

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 1 raz 1

  Miałem " zaszczyt " nocować w Łebskiej Chacie na drugim piętrze i jest to przeżycie niezapomniane. Klatka schodowa i korytarz bez oświetlenia w pokoju smród stęchlizny, brud ( podłoga nie zamieciona syf na meblach przykryty nakryciami ) , żadnego sprzętu plażowego, brak telewizora, okna spróchniałe aż się rozwalają , pościel zmechacona aż szorstka. W łazience słychać co robi sąsiad :) . Jedzenia nie kosztowałem i nie żałuję ( podane jak w kiepskim barze przy drodze). Ludzi przyciągają wywieszone banery " kuchenne rewolucje " i to jest czyste oszustwo. Dziwi mnie, że sanepid nie zamknął jeszcze tej speluny. Szczerze to ogranicza mnie netykieta bo wyraziłbym moje doznania z pobytu trochę inaczej. Takimi noclegami można sobie zepsuć zasłużony wypoczynek. Pozdrawiam i nie polecam nikomu pobytu ani konsumpcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX