Joanna L. miała kolizję w Warszawie. Słaby refleks? Okazało się, że jest pijana

Aktorka Joanna L. miała kolizję Słaby refleks? Okazało się, że jest pijana W poniedziałek popularna aktorka Joanna L. wjechała swoim samochodem w inne auta. Miała 1,2 promila. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej w Warszawie. Popularna aktorka serialowa Joanna L. wjechała swoim samochodem w inne auta. Miała 1,2 promila. Agnieszka Włodarska z biura prasowego policji poinformowała nas, że do zdarzenia doszło krótko po godzinie 9. W okolicy skrzyżowania Puławskiej z Jagielską w prawidłowo jadące samochody uderzyło czarne porsche. Auto nie wyhamowało i uderzyło w tył nissana, spychając go na skodę. Informację o kolizji jako pierwszy podał portal Warszawa.gazeta.pl. Całe szczęście uderzenie nie było zbyt mocne, samochody są trochę porysowane i nikt nie ucierpiał. Agnieszka Włodarska potwierdziła nam, że kobieta, która prowadziła porsche, miała 1,2 promila alkoholu we krwi. Aktorkę nie reprezentuje żadna agencja PR, nie udało nam się też uzyskać komentarza od Polsatu - Joanna L. gra jedną z głównych ról w serialu tej stacji, "Przyjaciółki" i bierze udział w drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna L. jest aktorką, ukończyła PWST w Krakowie. Od wielu lat pojawia się na deskach teatru oraz małym i dużym ekranie. Pojawiła się w serialach "Kasia i Tomek", "Niania", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" oraz "Prawo Agaty". Uczestniczyła również w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym zajęła 5. miejsce. Potem zasiadała w jury programu "Got to dance. Tylko taniec". Wystąpiła również w dwóch sesjach dla magazynu "Playboy". Prywatnie jest żoną szwedzkiego milionera.

Popularna aktorka serialowa Joanna L. wjechała swoim samochodem w inne auta. Miała 1,2 promila. Jak udało nam się dowiedzieć, nie została zatrzymana.

Agnieszka Włodarska z biura prasowego policji poinformowała nas, że do zdarzenia doszło krótko po godzinie 9. W okolicy skrzyżowania Puławskiej z Jagielską w prawidłowo jadące samochody uderzyło czarne porsche. Auto nie wyhamowało i uderzyło w tył nissana, spychając go na skodę. Informację o kolizji jako pierwszy podał portal Warszawa.gazeta.pl.

Całe szczęście uderzenie nie było zbyt mocne, samochody są trochę porysowane i nikt nie ucierpiał. Agnieszka Włodarska potwierdziła nam, że kobieta, która prowadziła porsche, miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nie została zatrzymana, zostanie wezwana na przesłuchanie w innym terminie. To normalna procedura w przypadku sprawców kolizji, u których wykryto alkohol - dowiedzieliśmy się na policji.

Aktorkę nie reprezentuje żadna agencja PR, nie udało nam się też uzyskać komentarza od Polsatu - Joanna L. gra jedną z głównych ról w serialu tej stacji, "Przyjaciółki" i bierze udział w drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Joanna L. jest aktorką, ukończyła PWST w Krakowie. Od wielu lat pojawia się na deskach teatru oraz małym i dużym ekranie. Pojawiła się w serialach "Kasia i Tomek", "Niania", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" oraz "Prawo Agaty". Uczestniczyła również w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym zajęła 5. miejsce. Potem zasiadała w jury programu "Got to dance. Tylko taniec". Wystąpiła również w dwóch sesjach dla magazynu "Playboy".

Prywatnie jest żoną szwedzkiego milionera, którego majątek szacuje się na blisko 19 mln euro. Należy do niego imponująca kolekcja samochodów, w których cz ęsto pojawia się aktorka. W kolekcji są m.in: porsche cayenne turbo S, range rover evoque, lamborghini gallardo, maserati gran turismo czy też ferrari F430.

01.09.2014  Warszawa . Kolizja na ulicy Pulawskiej za ulica Jagielska w ktorej sprawca byla kierujaca samochodem Porsche 911 kobieta . Sprawczyni kolizji byla pijana majac w wydychanym powietrzu 1,3 promila alkoholu. .  fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: pijak pijany kierowca kolizja zderzenie policja celebryta DARIUSZ BOROWICZ

Teo