Komentarze (31)
Fani wspierają Jennifer Lawrence. Na Twitterze pokazują swoje nagie zdjęcia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vahoo

  Oceniono 8 razy -2

  Dulszczyzna moi drodzy ... Dulszczyzna się Wam kłania !!

 • Andrzej Szczepek

  Oceniono 7 razy -5

  już ktoś kiedyś coś takiego opisał :)
  http://www.bumovista.pl/zdjecia/i14449c

 • cerrie

  Oceniono 80 razy -6

  A już myślałam, że po tym jak na fb spory kawałek czasu temu zobaczyłam zdjęcie znajomej, która puściła tzw. "Selfie po seksie" nic już mnie nie zdziwi. Ale jak się okazuje głupota faktycznie nie ma granic ;-)
  Teraz już tym bardziej nie jest mi żal ludzi, którzy trzymają takie "Puszczalskie" zdjęcia w komputerze czy w necie. Nie warto w ogóle zadawać się z takimi ludźmi. Wychodzi na to że ja jeszcze mam współczuć tej Lawrence za to, że trzymała zdjęcia w necie ryzykując iż ujrzą światło dzienne? Śmiechu warte. Ja jeszcze specjalnie bym opublikowała jej nagie zdjęcia, aby pokazać ludziom jaka ona jest bezwstydna. I nie tłumaczcie jej tym że sama nie wrzuciła tych zdjęć do publicznego wglądu, tylko trzymała je w "Ukryciu". Bo gdyby była porządnym człowiekiem dbającym o swoją prywatność, nie przyszłoby jej nawet do głowy w ogóle wrzucać je w neta, bo chyba nie jest taka głupia aby nie wiedzieć co to cyberprzestępczość.
  Dlatego tamta znajoma, nie jest już moją znajomą. Nie chcę się przyjaźnić z ludźmi którzy robią z siebie idiotów w internecie, aby pokazać jaki wielki dystans mają do siebie i jak bardzo w d**ie mają zdanie innych na temat swojego życia prywatnego. Ludzie którzy nie mają kompleksów, nie potrzebują nikomu niczego udowadniać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX