"Polityka": Marcinkiewicz i Isabel rozwiedli się

A jednak...

Jeszcze w lutym Isabel zapewniała w kolorowej prasie, że nie zamierza rozstawać się z politykiem. Okazało się jednak, że prawda była całkiem inna. Dziś państwo Marcinkiewiczowie nie są już podobno małżeństwem.

Plotki o kryzysie w pięcioletnim związku Kazimierza Marcinkiewicza i jego żony Isabel pojawiły się na początku tego roku. I chociaż wówczas głośno protestowali w sprawie publikacji tekstów o potencjalnym rozwodzie, a doniesienia te nazywali "nieprawdziwymi i krzywdzącymi", dziś małżeństwem już rzekomo nie są.

O rozwodzie państwa Marcinkiewiczów informuje najnowszy numer "Polityki". Krótka informacja nie zawiera żadnych szczegółów, a sami zainteresowani na razie nie zabrali głosu w sprawie. "Super Express" usiłował skontaktować się z politykiem, jednak bez powodzenia.

Kiedy zadzwoniliśmy do Kazimierza Marcinkiewicza z pytaniem o plotki rozpuszczane przez "Politykę", ten chwilę pomilczał, a potem przerwał połączenie. Wysłaliśmy też e-maila do Isabel, ale do zamknięcia tego numeru "Super Expressu" nie odpowiedziała - czytamy na stronie Se.pl.

aga