Jared Leto pierwszy raz naraził się fanom? 'Bluźnierstwo', 'Proszę przestań'

Jared Leto przebrany za księdza.
Leto pierwszy raz naraził się fanom? Jared Leto przebrany za księdza. W Hollwood nie ma chyba gwiazdy, która cieszyłaby się tak wielką sympatią zarówno fanów, jak i kolegów po fachu, co Jared Leto. Aż do teraz. Gwiazdor Thirty Seconds to Mars naraził się strojem księdza. Jared Leto razem z Thirty Seconds dał koncert w Cruzan Amphitheatre, w West Palm Beach. Strój, w którym pojawił się na scenie zbulwersował fanów. Piosenkarz wystąpił w fioletowym ornacie i koronie. Kilka godzin później na Instagramie gwiazdora pojawiło się zdjęcie ze sklepu z dewocjonaliami. Leto jest ubrany we wspomniany ornat, w ręku trzyma krzyż. Fotografię opisał: "Wiara". Z godziny na godzinę przybywa komentarzy. W ciągu 4 godzin pojawiło się ich ponad 3800. Fani podzielili się w ocenie stroju piosenkarza. - Bluźnierstwo! - pisała internautka. - To nie jest śmieszne. Religia nie jest tematem do żartów. - Leto co robisz? Proszę przestań. Kocham cię, ale to nie jest dobry pomysł. Część fanów uznała stroju Leto za szczególnie kontrowersyjny. - Nowy papież! - O matko! wyglądasz zupełnie jak Jezus! - Jezus Chrystus! I kościoły będą pełne. Do tej pory Leto cieszył się opinią najsympatyczniejszej gwiazdy. Angażował się w akcje charytatywne, jako jeden z niewielu nie był obojętny wobec ludzkich tragedii. Nie bał się też zabierać głosu w sprawach politycznych. Swojego Oscara w 2014 zadedykował Ukrainie, a na MTV EMA poprosił ze sceny o minutę ciszy dla ofiar tajfunu na Filipinach. Przez zdjęcie w stroju mszalnym, pierwszy raz ściągnął na siebie aż tyle negatywnych opinii i to własnych fanów.

W Hollwood nie ma chyba gwiazdy, która cieszyłaby się tak wielką sympatią zarówno fanów, jak i kolegów po fachu, co Jared Leto. Aż do teraz. Gwiazdor Thirty Seconds to Mars naraził się strojem księdza.

Jared Leto razem z Thirty Seconds dał konecrt w Cruzan Amphitheatre, w West Palm Beach. Strój, w którym pojawił się na scenie zbulwersował fanów. Piosenkarz wystąpił w filetowym ornacie i koronie.

Jared Leto MediaPunch/REX / MediaPunch/REX/EAST NEWS

Kilka godzin później na Instagramie gwiazdora pojawiło się zdjęcie ze sklepu z dewocjonaliami. Leto jest ubrany we wspomniany ornat, w ręku trzyma krzyż. Fotografię opisał: "#Wiara".

Jared Leto Screen z Instagram.com/jaredleto

Z godziny na godzinę przybywa komentarzy. W ciągu 4 godzin pojawiło się ich ponad 3800. Fani podzielili się w ocenie stroju piosenkarza.

Bluźnierstwo! - pisała internautka.
To nie jest śmieszne. Religia nie jest tematem do żartów.
Leto co robisz? Proszę przestań. Kocham cię, ale to nie jest dobry pomysł.

Jednak równie wielu danów nie odczytało stroju Leto jako obrazoburczego.

Nowy papież!
O matko! wyglądasz zupełnie jak Jezus!
Jezus Chrystus! I kościoły będą pełne.

Komentarze o stroju Jareda Leto Screen z Instagram.com/jaredleto

 

Do tej pory Leto cieszył się opinią najsympatyczniejszej gwiazdy. Angażował się w akcje charytatywne, jako jeden z niewielu nie był obojętny wobec ludzkich tragedii. Nie bał się też zabierać głosu w sprawach politycznych. Swojego Oscara w 2014 zadedykował Ukrainie, a na MTV EMA poprosił ze sceny o minutę ciszy dla ofiar tajfunu na Filipinach. Przez zdjęcie w stroju mszalnym, pierwszy raz ściągnął na siebie aż tyle negatywnych opinii i to własnych fanów.

karo