"Więcej, więcej, więcej" - TVN atakuje jesienią z aż 5 nowymi propozycjami. Co w nowej ramówce?

Czym uraczy telewidzów TVN na jesieni?

"Więcej, więcej, więcej" - tymi trzema słowami na konferencji ramówkowej jesienną ofertę programową TVN podsumował Edward Miszczak. Co więc będą mogli od września oglądać widzowie?

Warszawa, upalne południe, tuż obok restauracji Belvedere wznosi się wielki biały namiot. Dookoła porozrzucane wielkie gumowe piłki w żółtym i niebieskim kolorze. Na kilka godzin ta część Łazienek Królewskich zamieniła się wielką imprezę TVN-u. To właśnie tutaj stacja zaprezentowała jesienną ofertę programową.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD Z KONFERENCJI >>

KAPiF

W namiocie zaroiło się od gwiazd. Konferencja ramówkowa, jak zawsze w przypadku TVN, przygotowana była z rozmachem, jak wielkie widowisko. Marcin Prokop i Szymon Hołownia, zaraz po tym jak na ściance zrobili sobie z fotoreporterami selfie, weszli na scenę, by z właściwą sobie swadą poprowadzić imprezę. Potem pojawiały się gwiazdy stacji: Magda Gessler, Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Chylińska. Owacji nie było. Goście konferencji może nadal żyli wakacyjną atmosferą, bo ich ręce nie złożyły się do oklasków nawet, gdy na scenę wszedł Kuba Wojewódzki, mimo że gorąco zachęcali do braw gospodarze imprezy (Więcej ciekawostek o konferencji tutaj).

Żywsze reakcje zarówno publiczności, jak i gości wywołało dopiero przemówienie Edwarda Miszczaka - dyrektora programowego, które zaczęło się od palącej sprawy - braku transmisji środowego meczu Legii z Celiticiem.

Takie sytuacje, to już historia - zapowiedział. - Na jesieni w TVN-ie będzie więcej, więcej, więcej.  Będzie "Top Model", ale robimy więcej: o wygraną będą rywalizować też mężczyźni. Zrobiliśmy show "Ugotowani", to teraz będziemy je pokazywać nie raz w tygodniu, lecz 4! Robimy "MasterChefa" - zapraszamy Ramsaya - a co!

Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Ewa DrzyzgaKAPiF

To jednak nie wszystkie "więcej" TVN-u. Pojawi się aż pięć nowych propozycji: serial "Szkoła" - format scripted docu o życiu uczniów gimnazjum i liceum; "Kto poślubi mojego syna", w którym troskliwe mamy będą poddawały testom i próbom kandydatki na żony dla swoich synów; "Mama kontra mama" - program o mamach i dla mam, promujący różne style wychowania. Nagrodą dla mamy, która zyska największe uznanie w oczach pozostałych pań, będzie wycieczka dla całej rodziny; "Żony w Hollywood" - program o Polkach, które porzuciły dotychczasowe życie i w Mieście Aniołów spełniają swój american dream; "Ugotowani" - znany program kulinarny w tym sezonie jednak będzie w zupełnie zmienionej formule, dodatkowo będzie emitowany cztery razy w tygodniu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z NOWYCH PROGRAMÓW TVN >>

Nie ubożeje też oferta serialowa. Pojawią się kolejne odcinki "Lekarzy" i "Prawa Agaty", a także "Szpitala", "Na Wspólnej" czy "Ukrytej prawdy".

Rozczarowani nie będą również widzowie "Kuba Wojewódzki show", "Kuchennych rewolucji", "Na językach", "Uwagi" i "Superwizjera" - ulubione programy zobaczą już we wrześniu. Na antenę wrócą też produkcje, których zabrakło w poprzedniej ramówce np. "Top Model", "MasterChef","Perfekcyjna Pani Domu" i "Mam talent". Co ciekawe, Kubie Wojewódzkiemu marzy się powrót na fotel jurora właśnie tego ostatniego show.

Marzy mi się, aby znów usiąść obok Agnieszki Chylińskiej w tym programie, w którym kiedyś razem występowaliśmy - odpowiedział Wojewódzki na pytanie o jego marzenia, zadane mu przez Edwarda Miszczaka.
Cieszę się, że jeszcze jakiś facet w tym wieku o mnie marzy - odparowała Chylińska. - W tej edycji dla odmiany nie karmię, nie jestem w ciąży, więc mogłam zająć się edukacją Agustina - już nie goli pach!

Po tym rozbrajającym wyznaniu zaczęła się śmiać zarówno cała widownia (łącznie z oficjelami ze stacji), jak i wszystkie gwiazdy. Sam zainteresowany, czyli juror "Mam talent", Agustin Egurrola, od czubka nosa, aż po uszy oblał się rumieńcem. Temu wybuchowi ogólnej radości mogło dorównać jedynie osłupienie, w jakie wprawiła zgromadzonych Magda Gessler. Jurorka "MasterChefa" powiedziała, że chciałaby wypowiadać się z równą swobodą co Gordon Ramsay.

Raz porównał jedną potrawę do kupy... - tu Gessler zaczęła mówić coraz bardziej nieśmiało. - Kupy jego dziadka, wydzielanej przez rurkę.
Gdyby tu był redaktor Latkowski - skwitował żartobliwie całą opowieść Edward Miszczak.

Jak co sezon, TVN nakręcił spot promocyjny. Na razie dostępny jest jedynie na stronie stacji (tutaj), ale zdradzamy, że tym razem pojawi się animowana maskotka - włochata niebieska kulka z rączkami i stópkami, czyli Pan Kulka.

Zuzanna Iwińska

Więcej o:
Komentarze (29)
"Więcej, więcej, więcej" - TVN atakuje jesienią z aż 5 nowymi propozycjami. Co w nowej ramówce?
Zaloguj się
 • 1000razyja

  Oceniono 202 razy 188

  Ja wiem co. Więcej odmóżdżenia Naprawdę, kto to ogląda, wśród moich znajomych nikt się nie przyznaje, kłamią czy mam szczęście znać inteligentnych ludzi?

 • ze

  Oceniono 176 razy 162

  "TVN atakuje jesienią z aż 5 nowymi propozycjami. Co w nowej ramówce?"

  W skrócie? Gó....

 • donald.szuja

  Oceniono 152 razy 142

  Kretynizmy o kretynach dla kretynów razy 5.

 • voyteckc

  Oceniono 98 razy 80

  Ale dno... A zdawało się, że większej szmiry zrobić już nie można...
  Oferta dla ciemnej masy, bez własnego zdania. Dla masy, która daje się lepić, kształtować i... która będzie chłonąć z rynku te wszystkie reklamowane stoperany, podpaski, cudowne kapsułki i inny shit.
  No ale w końcu jest to TV dla spauperyzowanej części społeczeństwa, która nie kupi płatnych kanałów, albo nie ma dostępu do kablówki, czy nie stać ją na jakiś talerz z rozsądnym pakietem...

  Tak się lepi tę orwellowską masę łykającą wszystko, co nie wymaga uruchomienia szarych komórek.

 • alt.er.ego

  Oceniono 79 razy 75

  W nowej, rewelacyjnej, odświeżonej ramówce TVN - same stare ryje.

  I ich płaskie programy.

 • koja

  Oceniono 84 razy 74

  A gdzie prawdziwa kultura i sztuka? Gdzie balet, teatr, gdzie turnieje prawdziwego tańca towarzyskiego......?Ta "włochata, niebieska kulka z rączkami i stópkami" świetnie nadaje się do promowania wybitnych produkcji.

 • hamlet1111

  Oceniono 96 razy 72

  "Ugotowani" - jak już takie g..o będzie puszczane 4 razy w tygodniu to faktycznie ta stacja pikuje w dół. To jest najtańszy program jaki można zrobić w ogóle w TV. Potrzebny jest jeden gość z kamerą i jeden gość który napisze i przeczyta z kartki głupawe bon moty. Nie trzeba scenografii, płatnej obsady, tylko 4 darmowych desperatów, którzy zrobią wszystko, żeby popajacować przez kamerą.

 • John Boeing

  Oceniono 70 razy 64

  Czyli kolejne wielkie kupsko w wykonaniu TVN. Na szczęście mam C plus, HBo i co najważniejsze KSIĄŻKI!

 • harpaga

  Oceniono 42 razy 38

  Więcej, więce, więce, .... to będzie propagandy, bo wybory się zbliżają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX