Chajzer: Dostało mi się za dobre słowo o Joli. Miało być miło, a zrobił się szajs

Dziennikarz na swoim profilu na Facebooku komentuje ostrą krytykę fanów.

"Miało być miło i sympatycznie, a zrobił się szajs" - Filip Chajzer skomentował na swoim Facebooku krytyczne komentarze dotyczące jego wypowiedzi na temat Jolanty Pieńkowskiej.

Po ostatnim wywiadzie Filipa Chajzera dla "Party" w sieci rozpętała się burza. Dziennikarz bronił w nim swojej koleżanki po fachu, Jolanty Pieńkowskiej. Chajzer Powiedział wtedy, że "nie zgadza się z hejtem na Pieńkowską i nie akceptuje wylewanych na nią pomyj". Jego fani natychmiast podzieli się tych, którzy zgadzają się z jego słowami oraz takich, którzy zarzucają mu brak obiektywizmu. Na jego profilu pojawiło się mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy. Chajzer krótko skwitował zaistniałą sytuację.

Dostało mi się za dobre słowo o Joli. Biere to na klatę. Miało być miło i sympatycznie, a zrobił się szajs. Każdy prawo do oceny ma swoje. Nie sądziłem, że Jola budzi aż tak skrajne emocje. Mój ulubiony komentarz: "Fala hejtu w internecie na Panią Pieńkowską jest tak potężna, że obecnie wszelki wyraz sympatii w jej kierunku można traktować jako hipsterstwo " i tak zostałem hipsterem. Fuck... nieświadomie;)

Filip Chajzer Facebook.com/ChajzerFilip

Dziennikarz znanym sobie podejściem obrócił całą sytuację w żart. Jednak samo skomentowanie sprawy dowodzi, że krytyka musiała jednak nieco go dotknąć. Co Wy o tym sądzicie?

aga

Więcej o:
Komentarze (13)
Chajzer: Dostało mi się za dobre słowo o Joli. Miało być miło, a zrobił się szajs
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 52 razy 44

  Jeżeli nie lubię pani, która jest w stanie spieprzyć każdą opowiadaną historię a jednocześnie wymaga by nazywano ją dziennikarką to jestem nazywany hejterem....

  Trochę to na głowie postawione:))

 • czik

  Oceniono 37 razy 37

  Swoje dobre słowo o niej oparł na twierdzeniu że ludzie nie lubią jej za jej majątek co jest debilne. Myślałam że on mądrzejszy trochę. Jej sprawa ile ma kasy i czy sama zarobiła czy mąż gó... nam do tego. Ożenił się z nią to i majątkiem podzielił i czepianie się tego jest prostackie. Ciekawe czy wy uważacie że zarobki współmałżonka należą tylko do niego?! Pani Pieńkowska jest nielubiana ( ja jej nie trawię) za wyniosłość, przemądrzałość i sztuczność. Zadając pytanie osobie z którą rozmawia buduje takie potworki złożone z kilku sugerowanych odpowiedzi i gada jak najęta. Zazwyczaj jej wypowiedź zajmuje 3/4 czasu rozmowy i wszystko wie lepiej. Tylko raz mi się podobała jak rozmawiała z Chazanem hamem skończonym i nie dała się wyprowadzić w pole ale to był wyjątek.

 • sensacja

  Oceniono 32 razy 28

  Nie lubisz Pieńkowskiej - jesteś hejterem i zazdrościsz jej majątku. W ten sposób pani Pieńkowska wytłumaczy sobie każdą krytykę i może pozostać w przekonaniu, że jest świetną dziennikarką, sympatyczną, błyskotliwą i doskonałą. Podobnie jak Natasza Urbańska.

 • evoonya

  Oceniono 21 razy 17

  No bo to jest trochę żenująca dziecinada... Coś w stylu "oj weźcie polubcie Jolę, proszę was, no!".

  Skoro kobita powszechnie budzi niefajne emocje, coś niestety musi być na rzeczy. Za sztywniactwo, chłód, zachowania na granicy chamstwa, zwyczajnie niemedialną i niesympatyczną osobowość. Lepiej milczeć, bo takie akcje mają skutek odwrotny do zamierzonego - podkreślają i przypominają wady Pieńkowskiej.

 • yanina

  Oceniono 1 raz 1

  a bo się jakiś dziwny zwyczaj hejtowania ludzi pojawił. i panią Pieńkowską tak samo traktują, paranoja. a to świetna dziennikarka, tylko nie można patrzeć przez pryzmat swojego życia i zazdrościć innym.

 • white_lake

  Oceniono 3 razy 1

  co za baran, i jeszcze większe barany, które to "przedrukowują"

 • atunad

  Oceniono 1 raz 1

  Co my o tym sądzimy? Ja sądzę, że redaCHtory z Plotka, a przynajmniej aga, mają problem z językiem polskim. "Jego fani natychmiast podzieli się tych, którzy ..." - cóż, język polski to bardzo trudna język dla agi.

 • Gość: Anka

  0

  ja też lubię Pieńkowską i też powiem o niej dobre słowo, nie przejmuję się hejtami! Pani Pieńkowska jest świetną dziennikarkę, naprawdę profesjonalną, umie zażartować, ma swoje zdanie, ja bym wolała więcej takich osób w tv, byłoby ciekawiej!

 • mazetqa

  0

  Powiedział prawdę, większość ludzi ma za złe bo jest żoną milionera, a nie widzi ile czasu i sił zajęło Joli dojście do obecnej pozycji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX